Poluvreme - Partizan vodi Bambijevom majstorijom, "crno-beli" oštećeni za penal? (TVITOVI)

Autor: Ivan Cvetković
nedelja 16.02.2020.
16:49

Domaćin ima povoljan rezultat u Humskoj.

Darko Gajić/Sportske.net

Posle prvih 45 minuta utakmice u Humskoj između Partizana i Radnika iz Surdulice, "crno-beli" vode rezultatom 1:0.

Imao je domaćin više od igre već na samom početku susreta, a već u petom minutu videli smo zanimljivu situaciju u kaznenom prostoru gostiju gde je Stevanović srušio Tošića.

Arbitar Nikolić se nije oglasio, ali je Partizan sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca u 37. minutu poveo zahvaljujući majstoriji Zorana Tošića.

Laknulo je od tog trenutka domaćim fudbalerima koji su nastavili sa opasnim napadima sve do odlaska na odmor, pa nema sumnje da Surduličane čeka težak zadatak u nastavku susreta.