Poluvreme - Partizan neefikasan, mora bolje...

sreda 06.02.2019.
15:50

Završeno prvo poluvreme u Beleku, Partizan podsetio na mečeve sa Slovanom i Krakovijom.

Beta/Branislav Božić/Ev

Fudbaleri Partizana daas imaju četvrtu proveru na pripremama u Beleku, rival im je ruski premijerligaš Krila Sovjetov, a posle prvog poluvremena rezultat je 0:0.

Crno-beli su od početka imali inicijativu, ali nisu uspeli to i da krunišu golom.

Malo je nedostajalo da i ruski tim povede u 16. minutu, kada je Šejdajev probio po levoj strani, izbio sam ispred Kljajića, ali je golman Partizana izašao kao pobednik iz ove situacije.

Partizan je u finišu prvog poluvremena pripretili preko Tošića, ali imajući u vidu da su tokom prvog poluvremena imali samo dva šuta u gol, crno-beli su ostali dužni navijačima.

Partizan: Kljajić, Vulićević, Ostojić, Pavlović, Šehović, Smiljanić, Enake, Đerlek, Tošić, Urošević, Georgijević.