Poluvreme - Partizan dobar, fantastična akcija kod drugog gola! Ko je to "pojačanje sezone"? (TVITOVI)

petak 05.10.2018.
18:47

Ekipa Partizana bolja od Voždovca nakon prvih 45 minuta.

Sportske.net/Pavle Knežević

Već u trećem minutu videli smo prvu polupriliku za crno-bele, Zakarić je centrirao a do lopte je došao NIkolić koji je šutirao preko gola.

Samo četiri minuta kasnije nova šansa, ali na drugoj strani, Voždovac je pripretio preko Stuparevića koji je izašao na Stojkovića, zaobišao ga, ali je njegov udarac zaustavio na gol-liniji Valijente.

Partizan je konačno došao do gola u 19. minutu, Pantić je izveo korner, u srcu šesnaesterca je nastala gužva što je iskoristio Nemanja R. Miletić i poslao je loptu u mrežu.

Voždovac je bio ravnopravan rival Partizanu u prvom poluvremenu, imali su novu šansu nakon greške Šćekića, ali ostalo je 1:0 sve do 41. minuta.

Tada je Zakarić odlično šutirao nakon još bolje akcije, bio je to udarac sa 25 metara, veoma precizan za 2:0.