Poluvreme - Navijači imaju savet za Miloja, evo koga u špic protiv Liverpula (TVITOVI)

sreda 31.10.2018.
19:18

Ko će igrati prvog napadača u velikom meču?

Beta/Branislav Božić/Ds

Nakon prvog poluvremena ekipa Crvene zvezde vodi protiv Bačke sa 2:0.

Crvena zvezda je povela danas već nakon 26 sukundi meča. Milan Pavkov je naleteo na odbijenu loptu, šutirao iz sve snage i poslao ju je u ugao za 1:0.

Ekipa Vladana Milojevića je praktično počela utakmicu prednošću od 1:0, a nastavljeno je po notama Vladana Milojevića.

Crvena zvezda je napadala, a Zogović je branio šta je mogao sve do 15. minuta. Tada je Simić asistirao do Gobeljića, ovaj je levom nogom pogodio za 2:0.

Mićić je imao dve šanse za Bačku, ali nije bilo previše opasnosti po Borjana koji je dobro reagovao.

Zogović je imao sjajnu odbranu kada je Pavkov imao veliku šansu nakon dodavanja Gobeljića sa desne strane, bio je tada u toku 28. minut, a do kraja prvog dela igre ne beležimo više prilika.