Poluvreme - Natho briljantan, navijači ljuti na Sadika uprkos golu! (TVITOVI)

nedelja 27.10.2019.
16:48

Partizan vodi posle prvog poluvremena i to ubedljivo.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Partizan je praktično rešio pitanje pobednika nakon prvih 45 minuta utakmice sa Spartakom. Crno-beli posle prvog poluvremena vode sa 3:0 golovima Natha, Sadika i Sume.

Početno opipavanje snaga je prekinuo Sadik svojim novim promašajem. Obišao je golmana, imao prazan gol ispred sebe, ali je pogodio - stativu!

U 17. minutu 1:0 za Partizan, Natho je bio glavni tokom ove akcije, uposlio je Asana koji je promašio situaciju 1 na 1, nakon odbijene lopte Sadik ne uspeva da zahvati loptu kako treba, ali se pojavio iz drugog plana Natho i smestio je loptu u mrežu za 1:0.

Četiri minuta kasnije šansa za Partizan, Asano ponovo nije realizovao dobru šansu, a sa druge strane Denković šutira pored stative.

Ostojić je danas bio odličan, ponovo je uspeo da izblokira udarac napadača Spartaka u 26. minutu i ponovo je odbio napade protivničkog tima.

Igrao se 39. minut kada je Sadik konačno pogodio, Natho je uspeo da upiše novu asistenciju u Super ligi Srbije.

Nije to bilo sve do kraja poluvremena, Partizan je uspeo ponovo da postigne gol. Natho je briljirao danas, dodao je do Sadika koji je bio nesebičan, konačno, dodao je loptu Sumi koji postiže gol za 3:0.

PARTIZAN: Stojković, Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević, Zdjelar, Natho, Asano, Suma, F. Stevanović, Sadik.

SPARTAK: Dokić, Ivančević, Otašević, Tekijaški, Milošević, Marčić, Vidaković, Srećković, Tufegdžić, Denković, Obradović.