Poluvreme - Na ''Marakani'' već sve rešeno, ''delije'' i hvale i kritikuju (TVITOVI)

• 28. septembar 2019.

• 19:48

Ima različitih reakcija večeras.

Po svemu sudeći, pitanje pobednika u duelu između Crvene zvezde i Mačve rešen je već posle prvog poluvremena, koje je aktuelni šampion dobio pred svojim navijačima sa 3:0.

Na prvi gol crveno-belih čekalo se nepunih osam minuta, kada je kanjs šutirao sa dvadesetak metara, golman Puletić je samo odbio loptu koju potom Tomane sprovodi u mrežu - 1:0.

Zvezda je imala stalnu terensku inicijativu, gostu su sami na momente pokušavali da priprete, a u 32. minutu prednost crveno-belih je duplirana. Van La Para je vrlo lepo kroz sredinu uposlio Bena, ovaj obilazi Puletićai šalje loptu u mrežu.

Na 3:0 je pet minuta kasnije povisio Kanjas, posle još jedne loše intervencije golmana Puletića. Ovoga puta je posle gajićevog pokušaja odbio loptu samo do Kanjasa, a Zvezdin vezista taj poklon ne propušta da iskoristi.

U prilogu pogledajte i neke od reakcija Zvezdinih navijača, koji ipak nisu zadovoljni igrom pojedinih fudbalera.