Poluvreme na ''Marakani'', navijači neprijatno iznenađeni (TVITOVI)

sreda 25.04.2018.
18:55

Fudbaleri Crvene zvezde i Čukaričkog ostali su dužni gledaocima posle prvog poluvremena.

Beta/Branislav Božić/Mo

Monotonija na ''Marakani'' u prvih 45 minuta utakmice između Crvene zvezde i Čukaričkog, epilog svega je onaj početni rezultat - 0:0.

Nije bilo nekih velikih pretnji, ni pred jednim, ni pred drugim golom. Naravno, bilo je pokušaja, nekih poluprilika, pokušaja sa distance, ali premalo za utakmicu koja ima epitet derbija 33. kola Superlige.

Statistički podatak da od početka utakmice ni Zvezdini, ni fudbaleti Čukaričkog nisu uputili nijedan šut u okvir gola, dovoljno govori o današnjoj fudbalskoj predstavi tokom prvog dela igre.

Zvezdini navijači su svakako očekivali više, pa na društvenim mrežama već predlažu i pojedine izmene treneru Milojeviću.

Videćemo u nastavku da li i on slično razmišlja...