Poluvreme na krovu - Zvezda vodi protiv Bajerna, čudesni Katić!

utorak 26.11.2019.
16:50

Zvezdini omladinci rešili prvih minuta u svoju korist.

crvenazvezdafk.com

Uvertira pred večerašnji dvoboj seniorskih ekipa Crvene zvezde i Bajerna je duel njihovih omladinskih ekipa u okviru petog kola U 19  Lige šampiona, a posle prvog poluvremena, Zvezdini omladinci vode protiv Bajerna sa 1:0.

Vodeći gol je postigao Aleksandar Lukić u 36. minutu, koji je bio najviši u skoku u kaznenom prostoru posle centaršuta Radulovića iz kornera.

Bajern je tokom prvog dela igre bio opasniji, konkretniji rival, ali svoje velike prilike nije iskoristio.

Posebno su bile izgledne one u samom finišu poluvremena, kada je Zvezdin golman Andrija Katić u situacijama jedan na jedan zaustavljao šuteve Cirkzea i Hermana.

Inače, Hermanu nije priznat gol u uvodnim minutima meča, iako je lopta prešla iza gol linije. To sudija, ipak, nije video od Zvezdinog golmana Katića, koji je uhvatio tu loptu.