Poluvreme - Milan i Milan, dobitna Zvezdina kombinacija! (TVITOVI)

subota 27.07.2019.
20:50

Crvena zvezda povela.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Prošlo je 45 minuta igre, Crvena zvezda protiv Radničkog na svom terenu vodi sa 1:0.

Crvena zvezda je danas protiv Radničkog krenula u nešto izmenjenom sastavu, počeli su Kanjas, Pankov, Žander, Jevtović, Simić i Pavkov, za razliku od utakmice protiv Helsinkija.

Ekipa Vladana Milojevića je imala posed u prvom poluvremenu, ali nije stvarao previše šansi. Prvu priliku imao je Čumić za Radnički, njegov udarac sa desetak metara je blokirao Kanjas, potom i Žander, da bi nakon toga Čumić šutirao pored gola.

U narednim minutima Babić i Ben pokušavaju da ugroze Petrovića, ali nisu bili toliko uspešni, da bi na drugoj strani pretio Nemanja Tomić koji je šutirao preko gola.

Mirniji period meča sredinom prvog poluvremena, a onda dobra akcija Crvene zvezde, Milan Jevtović je dodao do Pavkova koji uspeva da pogodi za 1:0 u 41. minutu utakmice.

Taj rezultat je ostao do kraja poluvremena, više prilika nismo videli u prvih 45 minuta.