Poluvreme - Ma, ko kaže da ne mogu bez Jovelje, sjajni Zvezdini klinci vode u Napulju!

sreda 28.11.2018.
14:46

Sjajne vesti stižu iz Napulja posle prvog poluvremena U19 ekipa Napolija i Crvene zvezde u petom kolu omladinske Lige šampiona.

crvenazvezdafk.com

Pribojavali su se navijači Crvene zvezde kako će danas ekipa Bratislava Živkovića odigrati u Napulju, s obzirom da je najbolji Zvezdin omladinac i najbolji srtrelac ove ekipe Dejan Joveljić prebačen u prvi tim za večerašnju utakmicu seniorskih ekipa.

Ali, izgleda da nije bilo previše razloga za strah, jer posle prvog poluvremena Zvezda protiv Napolija vodi sa 2:1.

U prva četiri kola je sve golove za Zvezdu postizao upravo Joveljić, po jedan na tri meča, ali danas su crveno-beli još efikasniji!

Već u trećem minutu, kapiten Crvene zvezde Aleksa Terzić iznudio je jedanaesterac, a u gol ga je pretvorio Jočić - 0:1.

Vođstvo crveno-belih trajalo je 12 minuta, Napolitanci su izjednačili preko Perinija, ali onda u 26. minutu n ovi šok za domaće.

Borisav Burmaz, koji danas predvodi napad Zvezde umesto Joveljića, opravdao je poverenje trenera i posle kornera, a onda i loše reakcije odbrane domaćih, doneo je Zvezdi novo vođstvo - 1:2!