Poluvreme - Lutovac dao gol na debiju!

petak 10.11.2017.
19:16

Mlada reprezentacija Srbije nakon prvih 45 minuta vodi protiv Austrije u gostima sa 1:0.

Beta/Dragan Gojić/Ev

Odličan početak naše mlade reprezentacije i u Austriji.

Nakon pobeda protiv Gibraltara, Rusije i Makedonije, mlada reprezentacija Srbije je odlično počela i meč protiv Austrije u gostima, gde nakon prvih 45 minuta vodi sa 1:0.

Jović, Lukić, Pantić i Lutovac su pretili austrijskom golmanu na startu utakmice, dok su Austrijanci imali jednu dobru priliku preko Honsaka koji je prevario Bogosavca, ne i golmana Radunovića.

Naša reprezentacija je povela u 30. minutu, Mićin je šutirao, Šlager, golman austrijske reprezentacije, je odbio loptu samo do Lutovca koji postiže gol za 0:1.

Upravo je to bio i konačan rezultat prvog poluvremena, nadamo se da će naša reprezentacija u nastavku uspeti da zadrži ovu prednost, ili da je uveća.