Poluvreme - Loše vesti s Brda, da li je već sve gotovo?

sreda 31.07.2019.
21:30

Norvežani u prvom meču nisu koristili brojne šanse, večeras su mnogo precizniji...

Pavle Knežević/Sportske.net

Završeno je prvo poluvreme na Banovom brdu, a ukoliko ćele u treće kolo kvalifikacija, fudbaleri Čukaričkog će u nastavku morati da postignu najmanje tri gola.

Molde posle prvih 45 minuta zasluženo vodi sa 2:0, a gosti su do vodećeg gola stigli već u četvrtom minutu igre, kada je Omojunfo savladao golmana Belića, preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Malo je nedostajalo da Norvežani već u 15. minutu dupliraju prednost kada je Belić istrčao, ali Džejms je poslao loptu pored leve stative.

Čukarički je imao par pokušaja preko Ovusua, od kojih je izglednije delovao onaj iz 27. minuta, odlično je šutirao sa dvadesetak metara, ali lopta završava iznad prečke.

I kada je delovalo da bi naš tim mogao ozbiljnije da pripreti, u 38. minutu Haugen je centrirao sa leve strane, Docić kratko izbio loptu, samo do Magnusa Ejkrema koji sa nekih 15 metara pogađa mrežu.

Podsetimo, prvi meč u Norveškoj završen je bez golova, 0:0.

Čukarički: Belić - Ćirković, Šapić, Puškarić, Bogosavac - Docić, Kovač - Ovusu, Stojanović, Đorđević - Tedić.

Molde: Kraninks - Harldsajd, Bjernbak, Foren, Haugen - Aursens, Husain - Ejkrem, Hestad, Omojidžuanfo - Džejms