Poluvreme - Loše vesti iz Niša, Rusi drže čas ''Orlićima''!

utorak 19.11.2019.
19:51

Može li naš tim do preokreta u nastavku?

Beta/Dragan Gojić/Ev

Posle 6:0 protiv Estonije pre par dana na ''Čairu'', nadali smo se da je forma naše mlade reprezentacije u usponu, ali onda su nas Rusi vratili u realnost.

Posle prvog poluvremena, gosti vode sa 2:0 i pred izabranicima Ilije Stolice je sada veoma težak zadatak da u nastavku stignu bar do boda.

Rusi su poveli iz prve prave šanse na ovom meču golom Čalova u osmom minutu, na asistenciju Sulejmanova, a na ulasku u finiš poluvremena, Sulejmanov je duplirao prednost Rusije, posle greške Stuparevića i izblokirane lopte od strane Mašovića.

Podsetimo, Rusija je u ovaj meč ušla kao prvoplasirana u Grupi 5, a Srbija je na četvrtom mestu. Izgubimo li danas, plasman na Evropsko prvenstvo biće gotovo nemoguća misija...