nedelja 01.10.2017.
19:49

Ekipa Miroslava Đukića teško stiže do gola Čukaričkog.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Partizan ima priliku da smanji razliku u odnosu na Crvenu zvezdu pošto je njihov najveći rival danas poražen od Napretka u Kruševcu sa 1:0.

Zvanični spiker je minut pre utakmice objavio ovu vest, svi na stadionu Partizana su se radovali ovom rezultatu.

Crno-beli igraju protiv Čukaričkog na svom terenu, a nakon prvog poluvremena rezultat je 0:0.

Počelo je šansom Ožegovića, prebacio je gol Čukaričkog, da bi dobru šansu propustio Nemanja R. Miletić koji je glavom šutirao pored gola nakon lopte Đuričkovića.

Igrao se 29. minut kada je Čukarički umalo iskoristio manjak pažnje odbrambenih fudbalera Partizana koji je trajao par minuta.

Ovusu je poslao loptu Mudrinskom, ovaj je pogodio prečku, Partizan je imao dosta sreće.

Čuli su se i zvižduci sa tribina, Partizan teško stiže do gola Čukaričkog, a reklo bi se da su gosti bili bliži golu nakon prvih 45 minuta.