Poluvreme - Grošničani odolevali, pa posustali u finišu!

sreda 09.10.2019.
15:47

Partizan poveo u Grošnici.

Miloš Pasuljević/kgsport.info

Partizan je danas izašao na teren u kombinovanom sastavu i možemo reći da je položio ispit nakon prvih 45 minuta.

Savo Milošević ne može da bude prezadovoljan nakon prvih 45 minuta igrom svog tima, a rezultat ide na ruku Partizanu pošto vodi sa 1:0.

Grošničani su odolevali do samog kraja prvog poluvremena, čak su stigli i da priprete velikanu i nema sumnje, igraju utakmice svojih karijera.

Na startu utakmice su crno-beli pogodili prečku nakon slobodnog udarca, a na drugoj strani je Vodojaža pretila kada je golman Stevanović uspeo da odbrani udarac. Grošničani su pretili još jednom kada su nakon slobodnog udarca u nastavku akcije pogodili spoljni deo mreže, da bi Partizan pretio uglavnom preko Ivanovića koji je imao još dve velike šanse.

Posebno je prva bila opasna po ekipu Duška Matića, kada je prebacio gol sa desetak metara.

Ipak, usledio je 41. minut kada je Ivanović konačno uspeo da probije bedem domaćih. On je uspeo da se izbori za udarac, šutirao je iskosa sa leve strane sa 15-ak metara u suprotan ugao golmana domaćih Živaka.

Partizan je mogao i sa ubedljivijom prednošću da ode na odmor, ali je Lutovac očajno šutirao nakon dodavanja Uroševića.

Čini se u ovom trenutku da je samo pitanje kojim će rezultatom pobediti crno-beli, a drugo poluvreme ostaje Grošničanima da nam dokažu suprotno.