Poluvreme - ''Grobari'' veličaju svog ljubimca, a hoće li opet biti polemike zbog penala? (TVITOVI)

nedelja 21.10.2018.
13:49

Crno-beli nisu uspeli da pronađu put do mreže Spartaka, ali mogu da budu zadovoljni rezultatom.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

To je i dovoljna ilustracija onoga što se dešavalo na terenu u Kuli tokom prvog poluvremena utakmice 12. kola Superlige između Spartaka ŽK i Partizana.

Golova posle 45 minuta nema, rezultat je 0:0, a zašto je to tako, najzaslužniji je golman Partizana Vladimir Stojković, kapiten crno-belih u današnjem meču.

Sedam minuta kasnije, međutim, domaći su od sudije Vasića tražili da još jednom pokaže na belu tačku, posle kontakta Stojkovića sa protivničkim igračem pred golom Partizana, ali ovoga puta se arbitar nije oglasio i o ovoj situaciji će se svakako polemisati posle meča.

Kada su u pitanju Partizanove prilike, nije ih bilo previše, Rikardo Gomeš je pretio u par navrata, ali nije to bilo previše opasno za dmaće -  utisak je da je Spartak bio znatno bliži vođstvu.

Navijači Partizana, naravno, oduševljeni su odbrannjenim penalom golmana Stojkovića.