Poluvreme - GOLČINA Portugala, anuliran Tadićev pogodak, ali mogao je do još jednog!

• 25. mart 2019.

• 21:35

Završeno je prvo poluvreme u Lisabonu. Obeležila ga je i povreda Kristijana Ronalda.

Posle prvih 45 minuta utakmice između Portugala i Srbije, rezultat je nerešen - 1:1.

Potom je Srbija u 21. minutu ostala bez povređenog Gaćinovića, zamenio ga je Nemanja Radonjić, a deset minuta kasnije, Kristijano Ronaldo je osetio bol u mišiću desne noge i morao je da napusti teren. Zamenio ga je Pisi.

Iako bez svog najboljeg igrača, Portugalci su uspeli da izjednače, pravim evrogolom Danila Pereire sa oko 25 metara. Probio je kroz sredinu, a onda raspalio po lopti koja je okrznula prečku i završila u Dmitrovićevoj mreži - 1:1!

Inače, tokom prvog poluvremena, naš golman imao je još par odličnih intervencija, a minut posle izjednačujućeg gola domaćih, Tadić je propustio veliku priliku za drugi gol. Posle centrašuta sa leve strane, Mitrović je odložio loptu za Tadića, a naša ''desetka'' šutirala preko gola.