Poluvreme - Fantastičan i Partizan protiv Šahtjora!

nedelja 03.02.2019.
15:54

Odličan rezultat Partizana nakon prvih 45 minuta.

Beta/Branislav Božić/Ev

Nakon dva poraza na pripremama u Antaliji, ekipa Partizana je danas ukrstila koplja sa najjačim protivnikom na pripremama u Antaliji, ekipom Šahtjora i vodi sa 2:0.

Ukrajinci su bili sjajan protivnik Partizanu, stvarali šanse u prvih 45 minuta, ali je Partizan taj koji je postizao golove.

Prvo je Nemanja Nikolić u 9. minutu postigao gol na asistenciju Nemanje G. Miletića, uspeo je u padu da zahvati loptu i da je pošalje iza Pjatova.

U nastavku bolji Šahtjor, ali je najbolji bio Vladimir Stojković. Golman crno-belih je briljirao na golu, odbranio nekoliko teških udaraca i na kraju je bio junak prvog poluvremena.

Pred kraj prvog poluvremena, 2:0 za Partizan, Aleksandar Šćekić je postigao svoj prvenac u dresu Partizana i to baš protiv ukrajinskog giganta.