POLUVREME - Englez lak na kartonima, Zvezda izvlači deblji kraj, bez pogodaka! (TVITOVI)

utorak 27.08.2019.
21:48

Arbitar Entoni Tejlor nije imao milosti.

Aleksandar Obrenović/Sportske.net

Nakon prvih 45 minuta igre na stadionu Rajko Mitić, Crvena zvezda i Jang Bojs i dalje igraju utakmicu bez golova.

Za raziku od meča u Bernu gde je od samog početka "prštalo" na terenu što se pogodaka tiče, sada je situacija nešto drugačija.

Švajcarci su započeli nešto bolje, ali bez konkretne opasnosti po gol Zvezde koja se vremenom oslobodila od pritiska i počela da igra svoju igru.

Svoj šut je oprobao Rodić, dok je opasan po Borjana bio Ebišera koji je tukao iz slobodnog udarca.

Ono što će predstavljati veliki problem za Vladana Milojevića jeste to što su žute kartone dobili Gobeljić, Milunović i Degenek.