Poluvreme - Dobra Vojvodina, može još bolje!

četvrtak 24.09.2020.
20:45

Vojvodina ima dobar rezultat nakon prvih 45 minuta.

2020 Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Nakon prvih 45 minuta utakmice u Liježu ekipa Vojvodine se dobro drži protiv Standarda, trenutno je 0:0.

U 14. minutu velika šansa za Vojvodinu, nakon centaršuta Drinčića na samo pet metara od gola lopta je došla do Slavka Bralića koji nije stigao da reaguje bolje, samo ga je pogodila u grudi.

U prvih 25 minuta obe ekipe su pretile, ali izuzev pomenute šanse za Vojvodinu nismo videli veliko uzbuđenje pred jednim golom.

Vojvodina se odlično branila, uspostavila je ravnotežu na sredini terena, a činilo se da su domaći jedino preko bokova mogli do kaznenog prostora našeg tima.

Nakon perioda bolje igre Standarda ovaj tim je imao šansu preko Vaneuzdena kada je poslao loptu visoko preko gola nakon što se izborio za udarac.

Dakle, solidan rezultat za Vošu, nadamo se da će zaigrati još bolje u nastavku jer samo tako mogu u poslednje kolo kvalifikacija gde ih čeka Fehervar.