Poluvreme - Đukićeve nove brige, navijači oduševljeni "Ramosom"! (TVITOVI)

sreda 14.03.2018.
13:48

Miroslav Đukić ima razloga za brigu nakon prvog poluvremena.

Beta/Saša Đorđević/Ev

Partizan danas igra utakmicu četvrtfinala Kupa Srbije, gosti su Javoru u Ivanjici, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:0.

Miroslav Đukić je izveo danas na teren istu ekipu kao i u meču protiv Čukaričkog, ali nije taj tim uspeo da napravi razliku u Ivanjici.

Gledali smo ne tako zanimljiv fudbal u prvom poluvremenu, beležimo svega par pokušaja crno-belih, preko Jankovića i Tavambe, a možda najbolju šansu je imao mladi Svetozar Marković koji je pokušao nakon prekida, ali nije uspeo da savlada iskusnog Đogatovića.

Imao je isti igrač još jedan sjajan udarac, ostavljen je neometan da šutira sa 20-ak metara, lopta je prohujala pored gola.

Nakon toga vredna pomena je i šansa Leandrea Tavambe nakon novog kornera, ali je njegov udarac izblokirao Karišik.