Poluvreme - ''Delije'' u transu zbog Gobelje, pitaju da li je sad prešla liniju (TVITOVI)

sreda 26.09.2018.
19:20

Teško gostovanje u Kruševcu, tri dana posle derbija u Humskoj, Crvena zvezda učinila mnogo lakšim rano postignutim golovima.

Sportske.net/Darko Mitrović

Završeno je prvo poluvreme prvenstvene utakmice u Kruševcu, između Napretka i Crvene zvezde, rezultat je još od 20. minuta 2:0 u korist aktuelnog šampiona.

Posle hrabrog početka domaćih, koji su u osmom minutu prvi put pripretili preko Vulića, Zvezda je pojačala ritam između 15. i 20. minuta i u tom periodu možda i prelomila ovaj meč u svoju korist.

Igrao se 16. minut, kada je Marko Gobeljić posle kraćeg dodavanja iz slobodnog udarca iskoristio slobodan prostor koji mu je ostavljen i sa preko 25 metara poslao fenomenalan projektil u gornji levi ugao gola domaćih - 1:0 za Zvezdu.

Samo četiri minuta kasnije, još jedna lopta završila je iza leđa golmana Nikole Petrovića. Ovoga pšuta akcija Bena i Simića koji je probio po levoj strani i iskosa poslao loptu kroz noge golmana Napretka - 2:0.

Naravno, navijači Crvene zvezde oduševljeni su ovakvim razvojem događaja, Gobeljić je zaslužio najviše pohvala, a u prilogu su neke od njihovih reakcija na Tviteru.