Poluvreme - ''Delije'' odavno nisu bile ovako kritične prema Zvezdinim fudbalerima! (TVITOVI)

subota 20.04.2019.
17:48

Završeno prvo poluvreme na Banovom brdu, Zvezda ispustila dva gola prednosti!

Beta/Branislav Božić/Ds

Posle prvih 45 minuta utakmice 32. kola Superlige, Čukarički - Crvena zvezda 2:2.

Veoma zanimljiv meč gledamo za sada, a domaći tim pruža odličan otpor lideru na tabeli.

Ipak, pretio je i Lukarički, prvi put u 14. minutu, kada je Mudrinski imao odlilnu priliku posle centaršuta Lukovića, a što je propustio tada, napadač ''Brđana'' je nadoknadio u 21. minutu, kada je odlično reagovao u kaznenom prostoru Zvezde, posle još jednog centaršuta sa leve strane.

Zvezda je potom u par navrata mogla do trećeg gola, nove prilike nisu koristili Ben, pa Marin, a sve to je kaznio Luka Stojanović u 38. minutu za izjesnačenje na 2:2.

On je prihvatio loptu na dvadesetak metara od gola, Čaušić mu je ostavio previše prostora, a onda je sa ''kapice'' kaznenog prostora Stojanović poslao pravi projektil u Borjanovu mrežu.