Poluvreme - Čuvaj se, Mačvo, ova Zvezda gazi!

subota 14.10.2017.
16:48

Nakon prvih 45 minuta, Crvena zvezda je prikazala sjajnu igru i vodi sa 2:0 protiv Mačve.

Beta/BranislavBožić/Mo

Blistavo su igrali danas igrači Crvene zvezde, od samog starta su stavili do znanja gostima da nemaju šta da traže u ovom meču i bilo je pitanje trenutka kada ćemo videti prvi gol.

Moglo je to da se desi u 9. minutu nakon što je Pešić fauliran u kaznenom prostoru, tada je sudija Santrać pokazao na belu tačku, ali je šut Boaćija tada zaustavio Filipović.

Zvezda je nastavila sa napadima, šanse su imali Radonjić, Savić, zicer je imao Pešić, a onda gol Ričmonda Boaćija za 1:0.

Igrao se 20. minut, Crvena zvezda je povela nakon sjajne akcije Pešića i Krstičića, Boaći se samo poklonio za 1:0. Gol pogledajte OVDE.

Nije mnogo prošlo, videli smo i drugi gol na utakmici.

Igrao se 29. minutu, Nemanja Radonjić je u svom stilu prošao po desnoj strani, uputio centaršut, a Protić je dosta nespretno reagovao, ubacio je na kraju loptu u svoju mrežu.

Ujedno, to je bio i konačan rezultat prvog poluvremena, Zvezda napada i igra sjajno, pitanje je samo kojom razlikom će pobediti Mačvu danas ako ovako nastavi.

Kakvo je stanje na tribinama kada se radi o popunjenosti možete videti OVDE.