Poluvreme - Burno u Humskoj, da li je Partizan oštećen?

nedelja 06.10.2019.
19:01

Domaćin nezadovoljan odlukom glavnog arbitra da dosudi penal.

Beta/Branislav Božić/Mo

Fudbaleri Partizana gube nakon prvih 45 minuta u Humskoj protiv Voždovca sa 1:0 u 11. kolu Linglong Superlige Srbije.

"Crno-beli" su od početka meča imali terensku inicijativu, prvi je mogao da pripreti Asano koji je ipak nije stigao centaršut.

Osokolili su se gosti početnog pritiska i pokušali preko Nikolića, ali lopta je otišla preko gola.

Tošićev udarac iz slobodnog udarca odbranio je Ilić, da bi u 26. minutu usledio totalni šok na tribinama u Humskoj.

Sudija Marković je pokazao na belu tačku posle kontakta Stojkovića sa Mašovićem o kojem će se diskutovati nakon meča, a neumoljiv sa penala dva minuta kasnije bio je Nemanja Nikolić.
Odluka glavnog arbitra uzbunila je sve na stadionu Partizana, od igrača i šefa stručnog štaba Sava Miloševića koji su burno reagovali do navijača koji su bacanjem baklji na terenu prekidali meč u nekoliko navrata.

Glavni sudija meča je u još jednom navratu prekinuo meč zbog spornog transparenta, "crno-beli" su pokušavali da ugroze gol Ilića, ali bez rezultata.

19 Komentara

KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
Sunday, 06.10.2019
20:35

Nastavila svoj iz Kruševca na stadionu Partizana! Ne može nikoga da pobedi, a da joj se ne skloni ili da ga sudije ne sklone. Ovde je čisto simuliranje igrača voždovca koji je krenuo sam da pada da mu Stojković još nije ni prišao i umesto da svira indirektan udarac zbog simuliranja i da mu da žuti karton, ono znate šta pošto je ovde zabranjeno nazvati stvari pravim imenom jer se štiti jedan klub, a svi znamo koji prvo pusta prednost pa kad su promašili prazan gol svira penal. Država cela zna šta je zvezda crvena!

The Red Army
Monday, 07.10.2019
03:18

Aj sta kukas igra vam bila ocajna, tek cete da pucate utakmice polako samo, bolji ste nego prosle sezone ali i dalje tanko

18:12

Kakva bre igra? Nema igre sa lopovima! Kad bude pošteno i kad se svima bude sudilo isto onda ćemo da pričamo o igri i rezultatima, a do tada svi napolje iz srpskog fudbala! zvezda u beton ligi i najmanje 10 godina bez Evrope!

Grb partizana 1997?
20:01

Osteceni su igraci Vozdovca, sramotno ponasanje golmana partizana koji je za ono trebao da bude iskljucen, takodje i trener partizana je morao da bude iskljucen. Kako ce sudije u buducim mecevima da suder pored ovoliko pritiska koji se vrsi nad njima od strane svih u partizanu. Pa malo je reci da je ovo sramota. Nama u derbiju sudija ponisti cist gol i pogledajte reakciju fudbalera Zvezde? Mi smo za njih druga dimenzija u svakom smislu. Ende.

pfc
22:52

Reakcija je bila takva zato sto je bio faul nad golmanom.

17:04

Tuzna istina je da je ceo JNA pratio utakmicu Zvezde i u trenutku zaplakao. Vi ste samo bleda senke evropskog sampiona i samo na ovaj nacin mozete skrenuti paznju na sebe.

Nedeljko Panic
15:29

Po namestanju utakmica i pljacki drzave nema vam premci, a po neobjektivnosti i bezobrazluku ste svetski sampioni.
,,BRAVO SAMPIONI"

Pipo Inzagi
19:53

Sudija je pogrešio,zna se da je kontakt golmana i igrača u i oko peterca automatski prekršaj u korist golmana...

Igors Stepanovs
19:40

Treba jedan Savidis...

ForzaJuve
19:15

Zabraniti fudbal u ovoj zemlji pod hitno!!!

18:13

Ne treba zabraniti fudbal nego one koji ga kriminalizuju

Mads87
19:12

Penal je cist kao suza a Stojkovic bi u svakoj normalnoj ligi za one proteste i psovke dobio crveni karton.Mali Pavlovic udara igraca laktom namerno u glavu i nista. A sad ce biti jos glasniji jer ko se to usudio da svira penal protiv Partizana kakav je to nacin. Sad ce takodje da se prica kako je golman u 16 metara zasticen i nogama kad se igra jer je ono verovatno trebao da bude faul nad stojkovicem. A da ne pominjem sto treba da budete kaznjeni zbog ispada i bakljade jer svaka utakmica partizana ima prekid od 5 do 10 minuta

pfc
22:53

Na svakoj drugoj utakmici se sudi penal protiv Partizana. Pitanje je kad ce se neki sudija usuditi da dosudi penal za zvezdu.

REVØLT
Tuesday, 08.10.2019
09:50

Valjda protiv zvezde?

REVØLT
19:08

Veceras je zavrseno prvenstvo. Da se ja pitam, do kraja sezone jedino klince na teren!

Real Only
19:07

Sto se cudite? Sve je ovo normalno! Danasnji dan je slika celog prvenstva u zadnje 3 godine!!! Kad god Zvezdi ne ide, svira im se penal! Partizan kradu kad god mogu!!!