Poluvreme - briljira Zvezda, fantastičan gol Petrovića!

sreda 05.02.2020.
16:18

Sjajna igra Crvene zvezde nakon prvih 45 minuta.

FK Crvena zvezda

Crvena zvezda igra poslednju pripremnu utakmicu pred nastavak Super lige Srbije, a protivnik je u Antaliji ekipa Dunajske Strede.

Nakon prvih 45 minuta izabranici Dejana Stankovića vode sa 3:0.

Već nakon tri minuta igre Crvena zvezda je povela sa 1:0, Boaći je odlično pronašao Bena, dobro poznata saradnja se nastavila i Ben je uspeo da matira protivničkog golmana.

Igrao se 17.minut kada je Dušan Jovančić uspeo da postigne gol i da se tako nametne Dejanu Stankoviću pred nastavak sezone u Super ligi. Bio je to gol glavom nakon kornera Bena kojem pripisujemo asistenciju.

Zvezda bolja i nakon toga, nekoliko opasnih napada, mogao je i Gobeljić da se upiše u strelce, a onda gol u 29. minutu utakmice kada je Njegoš Petrović opalio sa 20 metara, lopta je završila u mreži za 3:0.

Do kraja poluvremena beležimo i stativu koju je pogodio Gavrić.

Evo i sastava crveno-belih koji je počeo ovaj meč.

Borjan - Gobeljić, Degenek, Babić, Rodić - Petrović, Jovančić - Gavrić, Ben, Nikolić - Boaći.