Pola meča pripalo Zvezdi

• 15. februar 2013.

• 17:03

Fudbaleri Crvene zvezde bili su bolji nakon 45 minuta od "B" tima Šahtjora a drugi deo meča nije ni odigran zbog zabrane osoblja hotela pod čijom je juresdikcijom teren na kom je susret igran.

Interesantna situacija viđena je danas na sportskim terenima hotela "Arkadija" u Antaliji gde je osoblje hotela zabranilo fudbalerima Crvene zvezde i "B" tima Šahtjora da odigraju drugo poluvreme kontrolnog meča.

Aleksandar Janković odlučio je da na teren izvede momke koji nisu juče igrali protiv Esbjerga a oni su mu se odužili trijumfom nakon 45 minuta igre.

Zvezda je preko Mihajlovića u 16. i Kadua u 28. minutu povela sa 2:0 i do kraja poluvremena nije bilo velikih prilika da se promeni rezultat ali je zato na pauzi između dva dela igre došlo do interesantne situacije.

U završnici prvog dela meča počela je da pada jaka kiša a osoblje hotela "Arkadija" nije želelo da dopusti da se odigra drugo poluvreme kako podloga ne bi bila uništena.

Tako je Crvena zvezda upisala pobedu u jednom poluvremenu nad "B" timom Šahtjora ako se tako može reći jer utakmica nije završena.