• 13:48

• Izvor: Sportske.net, Pobjeda, CDM

''Sevaće'' kontre u Humskoj?

Novi trener Budućnosti Dragan Kažić uveliko sprema taktiku za duel sa Partizanom u kvalifikacijama za Ligu šampiona, baš kao što to na drugoj strani čini i strateg crno-belih Miroslav Đukić.

Podgoričani su najnoviju proveru na pripremama imali protiv ivanjičkog Javor Matisa, kada su izgubili sa 1:0, ali ih teši to što su jedini gol primili tek tokom drugog poluvremena, kada je na terenu bila njihova rezervna postava.

U izjavi posle tog meča, koju je prenela ''Pobjeda'', kao i portal ''CDM'', trener Budućnosti je istakao da je u meču sa Ivanjičanima primenio taktiku koje će se držati i protiv Partizana u Humskoj.

''Počeli smo da se uigravamo za Partizan. U meču sa Javorom pažnju smo posvetili zonskoj odbrani. Prepustili smo protivniku inicijativu i posed lopte, a mi smo svoje šanse čekali iz kontre i polukontre.

Očekujem da se tako odvija prva utakmica u Beogradu, zato pokušavamo da se što bolje spremimo.

Protiv Javora je sve to izgledalo dosta dobro, o čemu svedoči činjenica da protivnik ovdje na Zlatiboru nije uspio ozbiljnije da nam zaprijeti u prvom poluvremenu.

Sa druge strane, mi smo imali izglednu priliku preko Raspopovića koji nije najbolje reagovao, delom zbog umora, a delom i zbog teškog, tvrdog terena. Generalno sam zadovoljan kako smo izgledali u prvom poluvremenu protiv Javora'',