Pogledajte koliko je snalažljiv Partizanov Đorđe Jovanović!

utorak 23.01.2018.
16:17

Golovi sa meča protiv Teleoptika, Đorđe Jovanović je postigao prvi i drugi gol, a treći je delo Cucina.

partizan.rs/MiroslavTodorović

Partizan je uspeo danas da slavi protiv Teleoptika u pripremnom trening meču, bilo je 3:0, a dva gola su delo Đorđa Jovanovića, dok je jedan dao Luka Cucin.

Izveštaj ste mogli da pročitate OVDE, a u nastavku pogledajte golove sa ovog meča.

Posebno izdvajamo prvi gol Đorđa Jovanovića koji se sjajno snašao u protivničkom petercu.

Jovanović je na ovaj način dokazao da je "kralj priprema", da uvek koristi svoju šansu koju dobije od strane stručnog štaba i treba očekivati da dobije i veću šansu u nastavku sezone.