Podgoričani bolji, Partizanov prvi poraz na pripremama!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 25. jun 2019.

• 20:05

Prvo, pa problemi.

Ekipa Partizana poražena je u prvom meču priprema za novu sezonu. Danas je u Užicu ekipa Sava Miloševića poražena od ekipe Budućnosti rezultatom 1:0.

Crno-beli će morati dosta toga da poprave do početka nove sezone, imaju za to i dosta vremena, a Savo Milošević je danas mogao i da se uveri u trenutnu formu pojedinaca.

Strelac jedinog gola na današnjem meču bio je Perović u 12. minutu utakmice.

Perović je iskoristio lošu reakciju odbrane Partizana, lopta je došla do njega i nije imao problem da savlada golmana Stevanovića.

Milošević je pružio šansu dvema ekipama po 45 minuta, ali niko nije uspeo da zatrese mrežu protivničkih golmana. Đorđe Ivanović je bio najbliži tome kada je pogodio stativu u 62. minutu.

Partizan: N. Stevanović, N. R. Miletić, Dinga, Pavlović, Šehović. Šćekić, Smiljanić, Lakčević, Suma, S. Jovanović, Ožegović. Igrali su još: Kljajić, Pešukić, Ostojić, Vujačić, Milosavljević, Stevanović, Zdjelar, Đerlek, L. Pavlović, Stanojlović, Ivanović.

Budućnost: Dragojević, Vučić, Boljević, Damjanović. Milić. Mirković, Mijić. Terzić, Bakić, Stojisavljević. Perović. Igrali su još. Rezerve: Striković, Mijović, Mrvaljević, Bojović, Osmanović, Nikčević.