Pobede Voždovca i Čuke, Voša "kiksnula" u Novom Sadu

subota 18.11.2017.
19:04

U okviru 17. kola domaćeg šampionata, pobede su slavile ekipe Voždovca i Čukaričkog, dok je Vojvodina odigrala bez golova protiv Radnika.

Sportske.net/Mihajlo Vidojević

Ekipe koje se nakon 17 odigranih utakmica nalaze na 3, 4, i 5. mestu, ekipe Voždovca, Vojvodine i Čukaričkog, danas su igrale svoje utakmice i dva od ta tri tima su zabeležila pobede.

Voždovac je na svom terenu uspeo da slavi protiv Bačke sa 2:0, golove su postigli Pavlović u 40. minutu i Luković iz penala u 85. minutu meča.

Voša i Radnik iz Surdulice su podelili bodove, možda je i Radnik bio bliži pobedi, pretio je preko Radovića koji je pogodio prečku i preko Pejčića dva puta, ali gola nije bilo.

U meču Napretka i Čukaričkog slavili su gosti sa 1:2, naneli su Napretku nove glavobolje pred završnicu prvog dela sezone.

Bio je ovo drugi poraz uzastopno ekipe Napretka, nakon poraza od Rada, dok je Čukarički u fantastičnoj formi nakon pobeda nad ekipama Vojvodine i Voždovca, ovo je treća vezana pobeda ekipe Nenada Lalatovića.