Pobeda kao uteha, Liga šampiona ostala san!

sreda 26.08.2015.
22:36

Šampion Srbije moraće da se zadovolji učešćem u grupnoj fazi Lige Evrope iako je u revanš susretu plej-of faze kvalifikacija za LŠ savladao BATE sa 2:1.

partizan.rs
partizan.rs

Fudbaleri Partizana nisu uspeli da se plasiraju u grupnu fazu Lige šampiona pošto su u revanš susretu plej-of faze kvalifikacija sa BATE Borisovim savladali protivnika sa 2:1 (0:1) što nije bilo dovoljno za ukupan trijumf.

Šampion Belorusije prošao je dalje zbog gola u gostima pa će crno-beli morati da se zadovolje učešćem u grupnoj fazi Lige Evrope.

Golove pogledajte OVDE!

Partizan - Ž. Živković, Vulićević, Petrović, Balažic, Fabrisio, Brašanac, Babović (C), Lukić (od 63' Ilić), A. Živković, Oumaru, Božinov (od 39' Šaponjić)

BATE Borisov - Černik, Žavnerčik (C), Mladenović, Poljakov, Milunović, Aleksievič, Hleb (od 75' Karnicki), Stasevič, Gordejčuk (od 90' Rios), Volodko, Rodionov (od 16' Signevič)

Tok susreta u tekstualnoj formi OVDE!

Prvo poluvreme utakmice koja je u Humskoj okarakterisana kao "utakmica sezone" pokazalo je sve nedostatke u igri aktuelnog šampiona Srbije. Crno-beli su odigrali najlošijih 45 minuta od početka sezone pa ne čudi što je BATE već posle prvog poluvremena utakmice u Humskoj stekao prednost od dva gola u ukupnom skoru.

Bez pas igre, bez prave želje da se protivnik napadne a sa očajnim postavkama zadnje linije Živko Živković je delovao kao glineni golub, premda su Belorusi postigli samo jedan gol do pauze u poluvremenu.

O šansama crno-belih ne može se mnogo toga popisati. Andrija Živković je dva puta posle centaršuteva Abubakara Oumarua bio u poziciji da ugrozi gol BATE Borisova ali mu to nije pošlo za rukom.

Oba tima ostala su bez prvih opcija u napadu tokom prvog poluvremena usled povreda Vitalija Rodionova i Valerija Božinova, pa su Signevič i Šaponjić zauzeli mesta na terenu.

Vodeći pogodak za BATE pao je u 25. minutu meča kada je odbrana crno-belih napravila jedan u nizu kikseva pa se Gordejčuk našao oči u oči sa Živkom Živkovićem.

Golman Partizana odlično je intervenisao i sprečio pogodak ali se lopta odbila do Ihara Staseviča koji hladnokrvno gađa nebranjeni ugao gola Partizana i donosi prednost gostima iz Borisova!

Do odlaska na odmor crno-beli su u nekoliko navrata pokušali da zaprete golmanu Černiku a sigurno je da bi Partizan došao do gola u 41. minutu da Žavnerčik nije sjajno intervenisao u momentu kada je Andrija Živković uposlio Abubakara Oumarua kao na tacni.

Umesto da Partizan bude tim koji će u nastavku stvarati prilike i pokušavati da se vrati u dvomeč gosti su već posle dva minuta igre u drugom delu napravili pometnju u petercu Živka Živkovića pa je stativa ostavila crno-bele u igri.

Nakon te prilike u 47. minutu crno-beli su krenuli nešto odlučnije ka golu BATE Borisova ali nikako nisu uspevali da stvore dobru priliku i ugroze golmana Černika.

Na isteku sat vremena igre Aleksandar Hleb je promešao odbranu crno-belih pa je samo zahvaljujući dobro postavljenom Živku Živkoviću na snazi ostao rezultat iz 25. minuta.

Ulazak Saše Ilića u igru sredinom drugog dela kao da je pokrenuo fudbalere Partizana, a 15 minuta pre kraja utakmice probudila se nada "Grobara" usled autogola Maksima Žavnerčika koji je usledio posle centaršuta Nemanje Petrovića!

Uprkos pogotku koji je na 15 minuta pre kraja Partizan postigao i tako zadržao nadu da može do plasmana u Ligu šampiona nije bilo dovoljno snage za totalni preokret.

Mladi Ivan Šaponjić iskoristio je grešku odbrane BATE Borisova i makazicama pogodio mrežu za trijumf crno-belih ali ne i za plasman u evropsku elitu!

Nakon pobede nad šampionom Belorusije Partizan ostaje bez plasmana u Ligu šampiona ali ostaje uteha što će ipak tokom jeseni igrati u Evropi.

01:12

Moraju se napraviti neki rezovi,najpre da se dovedu levi bek,stoper,a onda oterati Petrovica,Balazica,trenera,pa onu bandu iz uprave koji su tu postavljeni da isisaju svaki evro,pa ima i u JSL da nas pobedjju.Super sto se nismo plasirali u LS,bar smo postedjeni blamaze.

Srba Stamenkovic
09:55

Sta hoces Petrovic je dao gol,do juce si pricao da ste najbolji i bolji od BATE-a,nemoj tako sta bi ste vi bez druga Vucele.

ujka Vanja
16:27

Ee nije Petrovic dao gol nego je lopta ovog igraca Batea pogodila u RUKU i usla u gol.

16:12

Vama nema pomoci

11:04

Prvo Petrović nije dao gol već je bio autogol, a drugo sigurno je najslabiji igrač plej ofa kv. za LŠ i ne zaslužuje da igra u Partizanu!

Stefan_Chelsea(Sic)
01:03

Izvozao vam odbranu stari HLEB

Nemanja Radulovic
00:21

Ljudi budite realni ovaj tim pogotovo ovaj Babovic bi se pogubio u ls,zamislite ih na kamp nou,bernabeu,trafordu pred 80 hiljada ljudi. LE je realnost za partizan trenutno..

Čaki
Wednesday, 26.08.2015
23:33

Ljudi hoce neko da mi kaze koji to tim iz LS gostuje na marakani posle pauze,mislim da je 12 septembra? Nisam dobro obavesten.

Zvezda 91
02:06

E jado , tebi nije ni malo lako! Ne mogu ni da zamislim kako ce ti biti posle derbija! Sta ti je sad Zvezda skrivila , idi napij se negde!

JEBACE VAS M. TUMBAS
17:05

Tebi je jako tesko vec sada, to se bas primeti. Covek je zvezdas...

11:09

Kolko su navijači Zvezde prsli kada se sami sa sobom prepucavaju Partizan vs Zvezda i to na vest o utakmici i takmičenju sa kojim nemaju veze već 8 godina!

Petar Petar
23:29

Meni je utisak utakmice da oni nas napadaju sa dva - eventualno tri igraca, a mi se branimo sa sedmoricom i nema sanse da im uzmemo loptu. NEVEROVATNO!!! Zatim, na terenu imamo deset igraca plus golman koji su se posvadjali sa loptom, znaci svaki nas igrac ni mrtav nesto pametno da uradi sa njom. Za nijansu konkretniji od drugih Oumaru. Zatim utakmica gde juris i ne mozes da napravis sansu a zavrsis je sa dve izmene, prosto nelogicno. O pojedincima je vec mnogo puta pisano, ali sstoperi veoma tanki (ne razumem gde su isopali ovog Brazilca, takvi se kod nas na kilo prodaju), Petrovic ne moze da proceni loptu u vazduhu ama bas ni jednom (uz sve drugo sto ne zna - a bogami je spisak prevelik), Babovic konstantan nivo igara (znaci tuzan, spor, slabasan u duelima, bez ideje ikakve, vecito za pola koraka daleko od lopte i protivnickog igraca) i nema sanse da vidim da ga ovaj njegov prijatelj ikada zameni. Zivkovic sagoreo, bas kao i Brasanac, a Bugarin jednostavno nezainteresovan za ozbiljnije bavljenje ovim sportom. JEDNOSTAVNO I UKRATKO, NE MOZE SE U LS SA PET EVRICA. Toliko.

grobar_swiss
23:26

tako sam zeleo da partizan udje u ls. nisu uspeli.. prvo poluvreme igrali su sve u svemu lose.. bojazljivo.. nije bilo ocekivanih napada, da se krene svim silama.. nazalost.. drugo poluvreme dosta bolje.. ali smo se kasno setili da krenemo kako treba.. izjednacenje je kasno.. a o drugom golu da ne pricam.. steta.. al opet, glavu gore.. LE je ozbiljno takmicenje, sa jako kvalitetnim ekipama.. a sada najvise zelim da partizanu u grupnoj fazi pade Borussia Dortmund, i da ih gledam u signal iduna park-u :) pozzz

Tomić: Lažna legenda
11:07

Bolje bi bilo da dobijemo što lakše rivale (barem na papiru), pa da imamo nekakve šanse da se plasiramo u 2. kolo.

mileta
23:05

Imas na dohvat ruke 14 miliona eura.Trebaju ti tri uslova.Treba ti normalan levi bek,treba ti jedan zadnji vezni i ne igranje igraca sa brojem 10.nI uprava i trener ne mogu da ispune ni jedan ama bas ni jedan od ova tri uslova.nIgrac sa brojem 10,nadam se da ce neko da ti slomi nogu i da te ne gledam vise u nasem dresu.nUprava nadam se da ce vas snaci neka kolektivna zarazna bolest.

23:05

Zvezdas sam (sto napisem u svakom svom komentaru) ali govoricu realno... Babovic van igre , van zelje za tcanjem, 20 sek pre primljenog gola igraci bate-a se igraju na sredini, bozinov ispusena mustikla, saletu recite da je za vas legenda ali da je vreme penzije, skloite onog levog beka, i fabrisija, covek je rupa.. omauru, zivkovic, lukic, saponjic, plus dobra 10ka, i dobar stoper,eto ekipice za respekt, ovako tvrdoglavim guranjem pojedinaca, zvezda osvaja titulu, iako sam na pocetku sezone rekao suprotno..

milan_polic
03:06

Daj mi molim te reci samo sa kojim ce to timom tvoja Zvezda osvojiti titulu ? Pa daj bre Zvezdashi budite objektivni vec jednom ljudi, pa ja ne pamtim kad ste poslednji put bili toliko losi kao sad, nemate sta da trazite u derbiju, ali realno.

gorango
14:26

ako cemo realno, a sto je vas tim bolji..? Cak sta vise, sem zileta i abua-tuga..a o igri da ne pricam, to vam je bate objasnio..nismo ni mi sila al cenim da smo bar egal..aj malo respect..uostalom, kako vreme odmice, od one zvezdine tuge sa pocetka, igramo sve bolje i bolje..bar lici na nesto..kod vas primecujem obrnut proces..aj malo da budemo objektivni..pozz

10:01

Rajkovic,Petkovic,Pavicevic,Lukovic/Rendulic,Ibanjez,Grujic,Donald,Srnic,Plavsic,Jovic,Vijeira.Imamo boljeg golmana,levog beka,oba stopera,vezni red i imamo napadace koji daju golove za razliku od Bozinova koji daje Jagodini,Metalcu,Dili,...Na desnom beku smo ravnopravni obojica su panjevi,jedino sto imate Zivkovica,ali vec ga je unistio drug Vucela sa platom od milion evra,decko je umislio da je Mesi.Dokle god igra Babovic,a Sale Ilic na klupi,za Partizan su Dila,Jagodina,Metalac,Borac Cacak,Pecinci,Ovca,Borca,Ivanjica,Surdulica,...P.S. Steauu ste pobedili zahvaljujuci crvenom kartonu.

Aleksandar El Matador
23:04

Imam neki osećaj da ćemo imati sreće na žrebu i dobiti za nas lepu grupu u LE. Dovedite onog Hrvata na levog beka i puštajte Kljajića na golu pa da vidite!

11:08

Živković od utakmice u Čačku, pa u Borisovu, eto sad i u Beogradu je odlično branio.

Barça el honor
23:03

Prvo pol. nismo imali vezni red i napadaca,sa Bozinovim kao igraca manje da smo imali,covek je svih 6 utakmica u Evropi odigrao lose.Gol iz kontre klasika za Bate i lopta se tacno na nogu odbila onom sto je dao gol ne znam ni ako se zove Stasevic ili kako god...nije mogla da padne na gore mesto.Dosta smo uplaseno delovali to prvo pol. Tek u drugom pol. i ulaskom Sase Ilica malo smo se povezali.Steta sto golovi nisu pali ranije.Milinkovic je sigurno pogresio u odabiru startnih 11 mozda bi bilo drugacije.Gledajuci dvomec bolja ekipa je ispala,Bate ne moze bolje a Partizan moze mnogo bolje.Igracima se nema sta zameriti,bilo je gresaka naravno ali detalji odlucili.Napred Partizan!

England
23:00

Mozda i bolje ovako, u ls bi sluzili za nabijanje gol razlike protiv evropskih velikana dok u ligi evrope mozemo da sakupimo koji bod za ovaj nas propali srpski fudbal. Pod hitno potpisati onog hrvata Kukoca da igra levog beka dobar je igrac a vrijedi na transfermarketu 1 milion sto znaci da se moze i dobro prodati a plus dolazi za dzaba.

11:23

Samim tim što nismo ušli u LŠ izgubili smo 8.6M € (umesto 14M € dobićemo 5.4M €) i znatno manji koeficijent što će se osetiti i u dolasku pojačanja i u žrebu sledeće sezone u Evropi tako da nikako ne može LE da bude bolja od LŠ!

Emil Prelic
22:56

Bayer razbi Lazia. Raspala italijanska liga je daleko ispod Bundeslige :)

Amar Zo
23:40

Normalno da je ispod , jos da BVB igra LS bilo bi nemacko finale.Inace jesil izbacio sve iz sebe XD

Susaeta
22:56

Kao prvo Lukic nije trebao da pocne prije Ilica, jer je jos zelen!nKao drugoo Saponjic je trebao da pocne prije Valerija! Veceras je pokazao klasu i vec sledece godine ce da predvodi napad Partizan.nI kao trece ne moze se u LS bez i jednog ulozenog centa! Trebalo je 3 pojacanja da se dovedu i sve bi bilo drugacije! Tj trebaju i sad tako da ocekujem lijevog beka, stopera i veznog a u napadu staviti Saponju!nAli nema veze, idemo dalje. Ceka nas Liga Evrope! Napred Partizan!!!

23:23

Totalno si u pravu za pojacanja.Fali jedan igrac u odbrani,jedan zadnji vezni i jedan napadac.Da je na vreme odradjen neki transfer npr pre 3-4 nedelje makar jedan taj vezni ili spic bilo bi lakse,tu vidim gresku uprave. Tvrdim da je Partizan bolja ekipa od Bate i zato mi je zao sto smo ispali.Igracima ne zameram nista.Milinkovic je taj koji pravi najvece greske.Treba ici dalje.

23:44

Lako je biti general posle utakmice, evo ja priznajem da sam se zalagao da počnu Božinov, Bandalovski i Lukić, ali eto zeznuo sam nas, Petrović čudesno odigrao utakmicu vrlo dobro, Božinov se povredio a Ilić bio mnogo bolji od Lukića.

ppera 1
22:54

A ja razumeo da je ostalo samo da se proslavi ulazak Partizana u LŠ? Srećom te pevačima ništa nije smetalo da otpevaju sve svoje pesmice, k'o što su i navikli, a što ionako nikada nije imalo veze sa dešavanjima na terenu niti samom utakmicom.

Alexander Stonsky
23:14

To se zove podrska igračima. Nema veze na ispadanje. I dok sam slusao posle utakmice navijanje preko televizora meni je srce bilo puno. Jer, danas nismo mogli vise.

Blazer
22:54

Dosta nam je i LE.Ali moram reći vidi se kako je odbrana loša neuigrana,kako nema organizatora igre uz svo poštovanje prema Baboviću,njemu je i JSL puno o Evropi nema šta reći,nije on za prvi tim bolji su Lukić i Ninković.Andrija je pao,osjeti se pad forme da je u onoj formi kao prije 15-ak dana sigurno bi on donio Partizanu LŠ

Rodjen kao ratnik
22:54

Pa nista onda, glavu gore.Idemo u LE i to je to.Jos kad bi nasli neko pojacanje u napad i odbrani bilo bi super.... :)

22:53

5.4 miliona eura i grupna faza LE ne zvuci lose, ali mislim da se moglo bolje.

Volim Partizan
22:59

Pa bice jos koji milon zasluzen u ligi Evrope

08:38

Mislim da i od kvalifikacija za LS ima oko 1.4-1.8 miliona. Dovoljno da se daju i radnoj zajednici i igračima redovne plate. I da se naravno dug smanji.

23:46

Šta da se radi, nadam se da ćemo dobiti neke lakše rivale u LE, pa da se nadamo nečemu, treba podržati ove momke, ni u jednom trenutku nas nisu izbrukali, stvarno sam oduševljen njihovim odnosom prema svetom dresu.

PintoDaCosta
22:53

Iskreno ni jedan tim ne zasluzuje LS po prikazanom veceras. U PArtizanu po meni Abubakar i mladi Saponjic (na trenutke) svetle tacke. Babovic jeste igrac ali nije lider i bzvz sto nije poceo Ilic, Bozinov sem jednog pasa Abubakaru nije nista pokazao, Fabrisio po meni krs igrac. Zao mi Zivkovica jer moze dooosta bolje, ostali bledo.

$$$ BRACELA $$$
23:01
EDO
00:03

Babovic igrac???..sta si ti gledao...

22:53

Najlakše je biti general posle bitke. Napred Partizan !!!

11:12

Pa rekao sam, tako i u rekreativnom fudbalu koji igram (igramo na veštačkoj travi, radije imam 10 radilica na terenu, nego 3 ''Messija'' jer trudom može da se zameni nedostatak kvaliteta što su BATEOVI igrači pokazali, naši su se isto borili koliko god su mogli i ja im ništa ne zameram, danas se nadajmo da svi favoriti ispadnu pa da igramo iz 3 šešira.

Sukica9
22:52

Glavu gore, sjajne kvalifikacije za Partizan!

Zoran Vukic
22:48

sad se vidi gol u gostima tamo je pobeda ispustena a ovde igrali kolko im treba mi g4skom gol primamo Bozinov aut sale pezija dosta rekorda spica dovesti obavezno

Srbija voli Zvezdu
22:47

grobari, a sad svi na trg da docekate igrace partizana.

mileta
22:47

Uprava je uradila sve sto je u njenoj moci da se ne plasiramo u ligu sampiona.Sram vas bilo.Treba da se pokupite svi u paketa sa Milinkovicem i terate se iz Partizana.nMilinkovicu da li ti ikad mozes da izvadis Babovica iz igre jer nam taj isti konstantno kvari igru?

23:10

Sve diraj upravu nemoj !! Oni su podigli profesionalizam za stepenicu a za Babovca sam odlepio i ja sto nie Trujic usao umesto njega......!

Petar Petar
23:11

Meni su se potvrdile sumnje da u odnosu Milinkovic-Babovic ima necega vise od odnosa trener igrac. Da njega ne menja ni na jednoj utakmici do sada, plus veceras samo dve izmene pravi a moze lagano ceo tim da menja koliko smo tragicni bili samo da ne bi izveo Babovica (jer da je nekoga menjao, a ne njega pojela bi ga publika) ukazuje na to da je tu u pitanju ljubav. I to mislim da bukti veoma vrela romansa izmedju njih.

Loris Karius
22:46

Fabrisio sramota! Babović srednja žalost.Ostali čist prosek , sem Živka njemu svaka čast.

22:46

Presudne su bile loše odluke Milinkovića i glavnih sudija u oba meča: zbog Milinkovićevog N.Petrovića smo opet igrali sa igračem manje, a trebao je da igra Bandalovski i zbog Božinova u prvih 11 umesto Šaponjića; Tompson je propustio da pokaže crveni na Milunoviću koji je večeras pokupio skoro sve centaršuteve na kraju prvog meča i Edvard Zavnerčiku drugi žuti u 1p drugog meča kada je sa leđa vukao za dres Abubakara!

Miroslav Topalovic
22:44

pd nadam se daa ce bar procitati moj komentar i kao svaki POSTEN covek sam dati ostavku.nisi ti za ovoi brate

ManUtdSrbija
22:44

Najgore fudbalsko pravilo na svetu, gol u gostima. Moze da prica ko sta hoce, za mene je tako. Na stranu to sto navijam za Zvezdu. Malo je falilo Partizanu da prodje dalje, bilo je prilika, nije se dalo. Sudija je bio nekorektan, Balazicu je povlacenja dao zuti karton, a kapitenu Bate-a zbog dve iste situacije nije hteo da pokaze drugi zuti. Sto se tice igre, igra nije bila na zadovoljavajucem nivou. U prvom poluvremenu su jedino Lukic i Abubakar igrali. U drugom se proigralo malo bolje izlaskom Bozinova, ali ocigledno nije bilo dovoljno. Greska Milinkovica je to sto je zamenio Lukica Ilicem, trebao je Babovic da izadje. Nije bio na nivou danas. U prvom poluvremenu golman Zivkovic je izgledao kao amater, dosta lopti je prodao igracima Bate-a, u drugom poluvremenu moze da se kaze da je spasio Partizan sa nekoliko dobrih intervencija. Zile nije na svom nivou, ne znam sta se desava sa njim, izgleda mi kao da ima ogroman pritisak na svojim ledjima, tesko se nosi sa tim da je najbolji igrac, bar meni tako deluje. U prvoj i u drugoj utakmici je imao dosta prilika, steta sto nije nijednu iskoristio. Ovog Bozinova da poklonite nekom, covek bre nema veze sa vezom. Mnogo prica, malo radi. Saponja i Abu su i vise nego dovoljni. Saponja brat, u zadnjem minutu zabija golcinu! Steta, stvarno steta. Mogao je Partizan mnogo bolje. Krivo mi je, Srpski fudbal bi dobio mnogo ulaskom Partizana u LS. Sa pojacanjima na poziciji levog beka, golmana i napadaca/krila, Partizan moze mnogo da uradi u LE, dosta je bilo ciljeva za cist ulazak, nasi klubovi uvek moraju da teze ka visokim ciljevima. Srecno u LE!

23:49

Danas treba priznati da je i Petrović odigrao dobro.

11:42

Jedan od glavnih razloga zašto smo ispali je taj što je igrao Petrović jer je svojim neznanjem u odbrani napravio ogromnu rupu po našoj levoj strani, a svojim neznanjem u napadu nije iskoristio taktiku BATE-a da nam potpuno zatvore desni bok, a prepusti levi. Zbog Petrovića smo igrali sa igračem manje i vreme je da se dečko ili proda, pozajmi ili ne stavlja više u protokol jer on nije ni za SL!

Petar Petar
01:15

Ma da, samo sto svaki njihov napad opasan sa njegove strane dolazi i sto kada je lopta u vazduhu njemu treba radar da pogodi gde da skoci da bi je pogodio. Decko je generalno solidan igrac, ali nikada nece biti mnogo dobar i tu je problem. Sa takvim igracima se ne ide u LS. Kao ni sa Babovicem. Nije los, ali ipak nikad ne moze biti koristan na terenu koliko moze biti stetan.

delije sever NS
22:44

Ma meni samo zao sto Zile nece dobiti milion e po godini.nUzivajte igraci partizana u ovoj utakmici pred toliko navijaca,sledecih 6 utakmica ukupno necete imati toliko publike koliko ste veceras imali,mozda je to zbunilo momke,nisu navikli da igraju pred vise od 3000 ljudi?

magionicar
22:55

i bolje zivkovic je nula. abu je 10x bolji bio i u gostima i kod kuce.

parnivaljak26
22:58

Brate pre bih voleo da gledam LE sa 100 ljudi nego Javor sa 50 000 ljudi

ACACHELSEA
22:44

Propalice,sve bi bilo drugacije da Jevtovic nije bio glup i zaradi crveni i mega talenat zivkovic u prvom mecu.Gol kod kuce primljen sve govori.Svaka susa moze da udje u ligu sampiona a mi ne.Ostaje uteha u ligi evrope i da makar jedan bod osvoje.Bate na nasu glupost prosao dalje.

neon
23:10

Nije Bate prosao na vasu glupost nego je bolja ekipa od vas za klasu

00:18

Budi realan,ja ne mogu da zamislim Babovica da igra0na Bernabeu,Kampu,Trafordu,on ne zna da ide po putu decko

ACACHELSEA
23:55

A gde vi igrate?

treci klub kroacije
22:43

pazi izjava onog zalizanog trenera pregazili bate u drugom pa ti bre nisi normalan igra nulaaaaa bre alo ovo je strasno

mileta
23:08

Milinkovic i nije trener.On je marioneta kojoj Babovic senior govori ko ce da igra sa kosmatim Pirlom.

22:42

Partizan sa Milinkovićem na klupi, a Milinković sa N.Petrovićem i Božinovim u prvih 11 do LE!

22:41

otkaz za milinkovica iz momenta! covek kome cela desna prazna strana ne uvodi trujica i na kraju zavrsi sa 2???!??!!???!?!?? izmene.babovic kao defanzivi vezni,ma daj brate koga ti farbas.vrati se lepo da treniras provincijske klubove,nisi ti za partizan

22:41

Ja sam pre utakmice lepo rekao da treba igrati iz dvojke na jedinicu. Cestitam na pobedi.

My Heart Is Blue
22:41

Sasa Ilic je morao mnogo ranije da udje!

Sukica9
22:41

Bravo crno-beli na ovoj pobedi. Realno gledano, Partizanu fali uigranost i kvalitetan levi bek i spic... Nezasluzeno bi bilo da je Partizan usao u LS, Liga Evrope zasluzna i najrealnija. Treba malo promena, malo fali Partizanu da postane klub koji u plej-ofu nece da strahuje koga ce izvuci.

23:50

Ispali smo na neiskustvo, ipak i LE je dobro takmičenje, možda napravimo ove sezone iskorak i tu, nije ni 5.4 mio € zanemarljivo.

10:10

Iz 2 u keca,0:1 je najospasniji rezultata,ahahahhah.

Sukica9
00:28

Slazem se. Evropa je bitna, a sada da se okrenu LE i da gaze u grupi, da steknu potrebno iskustvo... Kad bi samo ostao kostur ove ekipe sledece godine, uz malo promena, to bi bilo to. Uigranost, steceno iskustvo...

сочинитељ
22:40

најгори осећај:победиш,а изгубиш (пирова победа)

Nikola Burzanovic
22:39

Steta nisam navijac Partizana , iz Crne Gore sam navijam za Buducnost ali sam svim srcem bio uz Partizan tokom vecerasnje utakmice

23:16

Hvala burazeru !

Krešo Arsenal
22:39

steta, ali realno zasluzio je bate..

23:52

I jeste i nije, danas mislim da su bili bolji ali i mi smo tamo zaslužili jedan gol, Živković imao 2 sto postotne šanse + danas imao još jedan zicer sa glavom ali je promašio, ali šta je tu je, mlad je, ne treba ni da se zameri jer nas je spasio protiv Steaue a i svetski prvaci smo i zbog njega do 20 godina.

22:39

Šteta. Iako sam navijač Radničkog, a više volim Zvezdu od Partizana, moram reći da mi je žao. Jeftino je Partizan primio onaj gol...