PLS - Vranjanci efikasni na ''Čika Dači'', Radnički završio meč sa devetoricom

• 14. avgust 2019.

• 20:29

Derbi trećeg kola Prve lige Srbije odigran u Kragujevcu, ali rezultatske neizvesnosti nije bilo.

Ako se po jutru dan poznaje, Dinamo iz Vranja bi mogao ove sezone da se ''prošeta'' Prvom ligom i ekspresno se vratiu superligaško društvo.

U prva tri kola Vranjanci su ostvarili sve tri pobede, a najubedljiviji su bii večeras na ''Čika Dači'' u Kragujevcu, gde su sa 4:0 deklasirali domaću ekipu Radničkog 1923.

Filip Bajić je u 37. minutu doveo Dinamo u vođstvo, Zlatković je u 54. duplirao prednost gostiju, a kada je Mlađan Stevanović u 65. minutu postigao i treći gol, pitanje pobednika bilo je rešeno.

Da sve bude gore po Kragujevčane, u 82. minutu je isključen Popović, četiri minuta kasnije i Filipović, pa su domaći završili meč sa dvojicom igrača manje, a trijumf Dinama zapečatio je Popović u 89. minutu meča.