PLS - TSC nastavio fantastičan niz, imamo još jednog kandidata za Super ligu!

sreda 28.11.2018.
17:09

U Senti je odigrana odložena utakmica 18. kola Prve lige Srbije. TSC iz Bačke Topole nastavio je fantastičan niz i zabeležio desetu pobedu u prvenstvu.

fkbackatopola.com

Prvoligaš iz Bačke Topole nastavio seriju sjajnih rezultata u prvenstvu i u odloženoj utakmici 18. kola Prve lige Srbije savladao Javor Matis.

TSC je na stadionu u Senti slavio rezultatom 3:1 (3:1) protiv jednog od najvećih kandidata za plasman u Super ligu.

Sva četiri gola pala su u prvom poluvremenu, a za domaće su pogodili Vladimir Silađi u 7. i 22. i njegov imenjak Branković u 25. minutu.

Ivan Marković je šest minuta pre kraja prvog dela smanjio prednost TSC-a, ali Javor Matis u nastavku nije uspeo da stigne do novih pogodaka i eventualnog remija.

TSC je današnjom pobedom nastavio niz od 13 utakmica u Prvoj ligi Srbije na kojima ne zna za poraz. Poslednji put TSC je kapitulirao u Inđiji 9. septembra, a od tog meča tim Zoltana Saba zabeležio je devet pobeda i četiri remija.

Dodajmo tome pobedu nad ekipom Rada u Kupu Srbije, a jedini poraz TSC je zabeležio u osmini finala najmasovnijeg takmičenja na gostovanju Crvenoj zvezdi (4:1).