PLS - Smena na vrhu, Metalac zaustavljen u Beogradu

nedelja 21.10.2018.
17:12

Fudbaleri Inđije iskoristili su poraz Zlatibora i trijumfom nad Teleoptikom preuzeli čelo tabele. Metalac posle tri uzastopne pobede remizirao sa Bežanijom.

Sportske.net

Ovog nedeljnog popodneva odigrane su još tri utakmice 12. kola Prve lige Srbije.

Inđija je na najbolji mogući način iskoristila poraz Zlatibora i trijumfom nad Teleoptikom (1:0) preuzela prvo mesto na tabeli.

Čovek odluke u duelu Inđije i Teleoptika bio je Nenad Lukić u 72. minutu, a treba reći i to da su gosti meč završili sa desetoricom usled crvenog kartona koji je zaradio Strahinja Karišić u poslednjim minutima susreta.

Pored duela u Inđiji igralo se još u Beogradu i Novom Pazaru, a na obe utakmice viđeni su istovetni rezultati.

Bežanija je prekinula niz Metalca od tri uzastopna trijumfa (1:1), dok je OFK Žarkovo ispustilo prednost u Novom Pazaru pa je domaćin stigao do boda.

"Lavovi" su u duelu sa Metalcem vodili golom Marka Bašanovića sve do poslednjeg minuta, ali je Nemanja Vukomanović doneo bod Metalcu.