subota 13.06.2020.
20:51

Zvezdina filijala je ponovo lider na tabeli, kolo pre kraja!

© 2020 Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Prva liga Srbije ušla je u samu završnicu, a danas su odigrane tri utakmice pretposlednjeg, 29. kola.

U centru pažnje bio je derbi na ''Rajku Mitiću'', duel dve prvoplasirane ekipe - Grafičara i Metalca.

Zvezdina filijala je ovaj meč dobila sa 2:1 i tako pretekla Milanovčane na tabeli. Grafičar sada ima 51, Metalac na drugom mestu 50 bodova.

Domaći su do pobede došli golovima Fićovića u 20. i Pobulića u 27. minutu, a poraz Metalca ublažio je Čumić svojim pogotkom u 80. minutu meča.

U poslednjem kolu Grafičar gostuje ekipi Sinđelića, a Metalac će dočekati ekipu Novog Pazara.

U ostalim današnjim mečevima Budućnost iz Dobanovaca je sa 2:0 savladala ekipu Sinđelića, a Smederevo je kao gost pobedilo Kabel sa 1:0.