PLS - Radnički "prosuo mleko", samo bod u Kruševcu

petak 27.10.2017.
19:12

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog remizirali su sa Temnićem na startu 11. kola Prve lige Srbije.

Sportske.net/MihajloVidojević

Prva utakmica 11. kola Prve lige Srbije odigrana je u petak popodne u Kruševcu gde je ekipa Temnića iz Varvarina ugostila kragujevački Radnički 1923.

Pomenute ekipe su podelile bodove (2:2) iako je gost imao dva gola prednosti i bio nadomak sedme prvenstvene pobede.

Već u petom minutu Kragujevčani su poveli golom Saše Markovića, a na sredini prvog dela Varjačić je duplirao prednost gostujućeg tima.

Činilo se da je Radnički na pravom putu da zabeleži novu pobedu na strani, ali su domaći u nastavku golovima Predraga Luke i Nikole Rajkovića stigli do boda.

Bili su to ujedno prvi golovi koje je Radnički primio na gostovanjima od početka sezone. Kragujevčani ostaju na trećem mestu prvoligaškog karavana sa 20 bodova, a Temnić je deveti sa osam bodova manje.