PLS - Posle incidenta Zvezdina filijala silna u Vranju, ''nula'' u Kragujevcu, poraz Pazaraca

nedelja 15.03.2020.
18:02

Danas odigrane preostale utakmice 26. kola Prve lige Srbije.

Sportske.net

Najubedljivija bila je ekipa Grafičara, Zvezdine filijale, koja je kao gost savladala Dinamo u Vranju sa 4:1.

Podsetimo, meč je odigran dan posle incidenta u Beogradu sa curenjem amonijaka, u vreme kada su u blizini bili fudbaleri Grafičara, koji su brzom reakcijom izbegli teže posledice.

Grafičar je meč u Vranju rešio već u prvom poluvremenu, kada je poveo sa 3:0, golovima Pobulića iz penala u osmom, Cvetkovića u 43. minutu i Dabića u nadoknadi vremena prvog dela igre.

U nastavku je Stanojev povisio na 4:0 u 72. minutu, a domaći su tri minuta kasnije stigli do počasnog gola preko Jelića.

Kragujevački Radnički nije uspeo da upiše novi trijumf, danas je na svom terenu igrao bez golova, 0:0, sa ekipom Kolubare, a Metalac je ostvario minimalnu pobedu nad Trajalom, 1:0.

Uspešan na svom terenu bio je i novosadski Kabel, koji je savladao ekipu Novog Pazara sa 2:1. Gol odluke postigao je Nebo u samom finišu meča.