PLS: Poraz Kruševljana u Mladenovcu!

• 28. april 2012.

• 19:06

U današnjim mečevima 27. kola Superlige Srbije, najviše pažnje privukao je poraz Napretka u Mladenovcu, pa su Kruševljani umanjili svoje šanse za plasman u Superligu. Donji Srem na svom terenu savladao Inđiju, remi na ''Detelinari''.

Fudbaleri Napretka poraženi su danas na gostovanju ekipi Mladenovca rezultatom 3:2 i zakomplikovali sebi situaciju u borbi za plasman u najviši rang.

Domaći su poveli u 30. minutu golom Pavkovića, da bi u finišu prvog poluvremena Račić doneo izjednačenje Kruševljanima.

Međutim, u nastavku, još dva puta zatresla se mreža favorizovanih gostiju. Najpre je Deletić iskoristio grešku Krznarića, da bi posle odlične kontre Kašić povisio na 3:1.

Slaba uteha za fudbalere Napretka bio je gool Matića za konačnih 3:2.

Donji Srem nije dozvolio iznenađenje u duelu sa Inđijom. Na svom terenu je slavio rezultatom 1:0