PLS - 'Petarda' kraj Tise na otvaranju kola

• 10. novembar 2018.

• 11:20

Goleada na otvaranju 16. kola u Prvoj ligi Srbije i ubedljiv trijumf OFK Bečeja 1918 nad ekipom Budućnosti iz Dobanovaca.

Prva utakmica 16. kola Prve lige Srbije odigrana je u petak na stadionu kraj Tise.

OFK Bečej 1918 slavio je sa ubedljivih 5:1 (2:1) protiv ekipe Budućnosti iz Dobanovaca i tako stigao do šeste pobede u Prvoj ligi Srbije.

Svih šest golova postigli su fudbaleri domaćeg tima, s tim što je gol Nemanje Stanojeva iz 45. minuta upisan na konto gostujuće ekipe.

Het-trik je u redovima domaćeg tima postigao Mladen Kovačević, a u strelce su se još upisali Stefan Cvijić i Nemanja Stanojev koji se tako iskupio za autogol u poslednjem minutu prvog dela.

Nakon šesnaest odigranih mečeva OFK Bečej 1918 zauzima deseto mesto na tabeli sa 19 osvojenih bodova, dok ekipa Budućnosti sa sedam bodova manje zauzima četrnaestu poziciju.