22:37
Izvor: Beta

Gosti iz Gornjeg Milanovca nisu uspeli da izbegnu poraz.

Sportske.net

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su večeras gostujuću ekipu Metalca iz Gornjeg Milanovca sa 2:1, utakmici 15. kola Prve lige Srbije.

Pazar je poveo golom Miloša Đokića u 51. minutu, izjednačio je Nikola Grbović u 60, a tri boda domaćinu doneo je Anes Hot u 72. minutu.

Meč na novopazarskom Gradskom stadionu pratilo je oko 4.500 gledalaca.

Metalac je drugi na tabeli sa 26 bodova, dok četvrtoplasirani Novi Pazar ima bod manje.

Pazarci će u narednom kolu dočekati ekipu beogradskog Sinđelića, a tim iz Gornjeg Milanovca će gostovati Zemunu.