PLS - "Orlići" minimalcem preskočili Radnički

nedelja 19.11.2017.
18:13

Pretposlednja utakmica 14. kola Prve lige Srbije završena je trijumfom Sinđelića nad ekipom Budućnosti iz Dobanovaca.

Sportske.net

Jedina utakmica 14. kola Prve lige Srbije koja je bila zakazana za nedelju odigrana je u Beogradu. Snage su odmerile ekipe Sinđelića i Budućnosti iz Dobanovaca, a bodovi su ostali u ulici Vojislava Ilića.

Sinđelić je slavio minimalnim rezultatom 1:0 (1:0) i tako napredovao do četvrte pozicije na tabeli, pa sada ima samo dva boda manje od drugoplasiranog Metalca koji svoju utakmicu 14. kola igra u ponedeljak u Jagodini.

"Orlići" su se mučili protiv dobro organizovane ekipe Budućnosti ali su u drugom poluvremenu uspeli da slome otpor Dobanovčana i da golom Mihajla Cakića u 60. minutu osvoje sva tri boda.

Na taj način Sinđelić je prekinuo niz od tri meča bez poraza sa kojim je Budućnost stigla u Beograd, a ujedno je na tabeli preskočio ekipu kragujevačkog Radničkog koja je na "Čika Dači" osvojila samo bod protiv Bežanije.

Poslednja utakmica 14. kola Prve lige Srbije igra se u ponedeljak od 13 časova. Sastaće se bivši superligaši Jagodina i Metalac.