PLS - Kreće rasplet, ovo su parovi u doigravanju

  • Autor: Mihajlo Vidojević

  • 01. april 2019.

  • 09:49

  • Izvor: Sportske.net

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Poslednje kolo preliminarnog dela takmičenja biće kompletirano tokom popodneva, ali je već sada poznato kako izgleda raspored u plej-ofu i plej-autu.

PLS - Kreće rasplet, ovo su parovi u doigravanju
Foto: Sportske.net/MihajloVidojević
Derbi susretom između Inđije i Javor Matisa danas će biti spuštena zavesa na 30. kolo u Prvoj ligi Srbije.

Time će biti kompletirana preliminarna faza takmičenja i biti označen početak najvažnijeg dela sezone.

Po sistemu koji nam je poznat iz Super lige i prvoligaši će odigrati završnici prvenstva, s tim što će nakon plej-of i plej-aut faze uslediti i baraž za popunu elitnog ranga.

Dva najbolje plasirana tima na kraju plej-ofa idu direktno u Super ligu, ekipe plasirane od trećeg do šestog mesta igraće baraž, a najbolji iz tog baraža ide u dvomeč sa četrnaestoplasiranim iz Super lige.

Četiri najslabije rangirana tima ispadaju u Srpske lige.

Rasplet počinje narednog vikenda, a već su poznati svi parovi dodatnih sedam kola plej-ofa i plej-auta.

Plej-of:

1. kolo
TSC - Javor Matis
Inđija - Zlatibor
Radnički 1923 - Metalac
Bežanija - Sinđelić

2. kolo
Zlatibor - TSC
Javor Matis - Inđija
Metalac - Bežanija
Sinđelić - Radnički 1923

3. kolo
TSC - Inđija
Radnički 1923 - Bežanija
Javor - Zlatibor
Metalac - Sinđelić

4. kolo
Bežanija - TSC
Inđija - Radnički 1923
Sinđelić - Javor Matis
Zlatibor - Metalac

5. kolo
TSC - Radnički 1923
Zlatibor - Sinđelić
Javor Matis - Bežanija
Inđija - Metalac

6. kolo
Sinđelić - TSC
Radnički 1923 - Zlatibor
Metalac - Javor Matis
Bežanija - Inđija

7. kolo
TSC - Metalac
Javor Matis - Radnički 1923
Inđija - Sinđelić
Zlatibor - Bežanija

Plej-aut:

1. kolo
Trajal - Borac
OFK Žarkovo - Teleoptik
OFK Bečej 1918 - Novi Pazar
Budućnost (D) - Sloboda

2. kolo
Novi Pazar - Trajal
Teleoptik - Budućnost (D)
Borac - OFK Žarkovo
Sloboda - OFK Bečej 1918

3. kolo
Trajal - Teleoptik
Budućnost (D) - Novi Pazar
OFK Žarkovo - Sloboda
OFK Bečej 1918 - Borac

4. kolo
Budućnost (D) - Trajal
OFK Žarkovo - OFK Bečej 1918
Borac - Sloboda
Novi Pazar - Teleoptik

5. kolo
Trajal - OFK Žarkovo
OFK Bečej 1918 - Budućnost (D)
Teleoptik - Borac
Sloboda - Novi Pazar

6. kolo
Sloboda - Trajal
OFK Bečej 1918 - Teleoptik
Novi Pazar - OFK Žarkovo
Budućnost (D) - Borac

7. kolo
Trajal - OFK Bečej 1918
Teleoptik - Sloboda
OFK Žarkovo - Budućnost (D)
Borac - Novi Pazar
  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Komentari