Pljušte pohvale za Ebisilija i Borjana, navijači se setili tandema "Žigara - Pantela"! (TVITOVI)

nedelja 02.12.2018.
18:50

Mnogo bolja igra Crvene zvezde u prvih 45 minuta igre sa Voždovcem i potpuno zasluženo vođstvo.

Beta/Branislav Božić/Ds

Fudbaleri Crvene zvezde nalaze se na dobrom putu da zabeleže šesnaestu prvenstvenu pobedu u tekućoj sezoni.

Ekipa Vladana Milojevića vodi sa 2:0 posle prvog poluvremena poslednje utakmice 18. kola Super lige Srbije sa Voždovcem.

Dugo je trebalo domaćima da slome otpor "Zmajeva", ali su onda sa dva gola u kratkom vremenskom razmaku usmerili utakmicu u željenom smeru.

Marko Ilić je sa nekoliko odličnih intervencija držao Voždovac u rezultatskom egalu, ali posle udaraca Lorenca Ebisilija u 28. i El Fardu Bena u 32. minutu nije mogao ništa.

Ebisilio je prvi prvenstveni gol postigao glavom, na asistenciju Marka Gobeljića, dok je kod drugog pogotka Crvene zvezde Milan Pavkov glavom asistirao El Fardu Benu.

Gosti su do najbolje prilike u prvom poluvremenu stigli u 39. minutu posle kornera. Bivši štoper Partizana Miloš Mihajlov odlično je zahvatio loptu i šutirao glavom, ali je Milan Borjan krajnjim naporom uspeo da izbaci loptu u korner.