21:42
Izvor: Beta

Novi Pazar od početka sezone osvojio bodove samo protiv Partizana.

Sportske.net

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras u gostima ekipu Zlatibora sa ubedljivih 5:1, u utakmici četvrtog kola Super lige Srbije.

Ekipa s Banovog brda je golovima Miloša Ostojića u četvrtom i Ibrahime Ndijaea u sedmom povela sa 2:0, ali je već minut kasnije Zlatibor smanjio preko Stefana Vukića.

Čukarički je pobedu potvrdio početkom drugog poluvremena. Prvo je u 46. minutu pogodio Vinsent Eze, da bi Marko Docić u 54. minutu sa penala povisio na 4:1. Konačan rezultat postavio je Stefan Kovač u 92. minutu.

Ovo je bila treća pobeda Čukaričkog u novoj sezoni i taj tim trenutno zauzima drugo mesto na tabeli sa deset bodova. Na drugoj strani, Zlatibor je poslednji bez bodova.

Fudbaleri Radničkog iz Niša su na svom terenu slavili protiv Mačve sa 1:0, a pobednički gol postigao je Nemanja Kojić u 37. minutu.

Ekipa sa Čaira je upisala treću pobedu i na svom kontu sada ima devet bodova, dok je Mačva ostala na tri osvojena boda.

Fudbaleri Javora pobedili su Novi Pazar u gostima sa 3:2.

Mirza Delimedjac je u šestom minutu doneo prednost Novom Pazaru, ali je Javor golovima Nemanje Mladenovića u 15. i Filipa Pavišića u 29. minutu preokrenuo rezultat.

Na 2:2 izjednačio je Nemanja Dragutinović u 40. minutu i taj rezultat je bio na snazi sve do 92. minuta kada je Anes Rušević doneo pobedu Javoru.

Javor sada ima šest bodova, a Novi Pazar tri.