Pet minuta uživanja za ''Delije'' - Evo kako je Zvezda ''spakovala'' Dekanima DESET komada!

• 24. januar 2017.

• 14:36

Ako još niste videli golove sa jučerašnje utakmice između Crvene zvezde i slovenačke ekipe Jadran Dekani, evo prilike da to učinite.

Fudbaleri Crvene zvezde juče su na spektakularan način završili pripreme u Sloveniji, pošto su pred povratak u Beograd deklasirali domaćina rezultatom 10:0.

Blistao je Lazar Romanić, trostruki strelac u ovom meču, a mrežu Dekana rešetali su i Nemanja Milić dva puta, pa Milan Senić, Vladimir Jovović, Milan Pavkov, Luka Ilić...

Na zvaničnoj klupskoj Fejsbuk stranici Zvezda je danas objavila i golove sa ove utakmice.

Snimak u prilogu traje oko pet minuta, dakle - pet minuta prave uživancije za sve navijače Crvene zvezde.

Podsetimo, par dana ranije Zvezda je savladala i Ankaran sa 7:0, pa su se iz Slovenije vratili sa impresivnim golgeterskim učinkom u prvom kontrolnim utakmicama.

Crveno-beli su sada na zasluženom odmoru, a potom sledi nova faza priprema, na Kipru.