Pejčinović: "Može i treba bolje"

• 28. maj 2014.

• 16:33

• Izvor: Sportske.net, fss.rs

Defanzivac Nice Nemanja Pejčinović odigrao je svih 90 minuta prvog prijateljskog susreta Srbije na turneji po Americi i konstatovao da "Orlovi" moraju da poprave utisak u duelima sa Panamom i Brazilom.

Pejčinović:
Srpski internacionalac Nemanja Pejčinović debitovao je u dresu sa nacionalnim grbom u prijateljskom susretu sa Jamajkom koji su "Orlovi" dobili rezultatom 2:1 u ponedeljak uveče.

Pred selidbu u Čikago, gde Srbiju u subotu očekuje duel sa Panamom, Pejčinović se osvrnuo na 90 minuta duela sa "Rege Bojsima" i konstatovao da kvalitet reprezentacije nije došao do kraja do izražaja.

"Može i treba da bude bolje nego što je bilo protiv Jamajke u Njujorku. Bez obzira na činjenicu da protivnik nije bio vrhunskog kvaliteta, nama je svaki minut bitan jer su sve bliže utakmicekvalifikacija za evropsko prvenstvo. Važno je da smo pobedili, a greške možemo da ispravimo već u Čikagu, protiv Paname" istakao je Pejčinović.

Ekspedicija reprezentacije Srbije otputovala je u sredu put Čikaga gde u subotu igra drugi prijateljski susret na turneji po američkim kontinentima.

Utakmica sa Panamom zakazana je za subotu od 19 časova po lokalnom, odnosno od 1 čas posle ponoći po srednjeevropskom vremenu.

Nakon duela sa Panamom "Orlove" čeka najvažnija utakmica u prvom delu 2014. godine jer će u Sao Paolu 6. juna gostovati domaćinu predstojećeg Svetskog prvenstva, selekciji Brazila.