18:54

Pet golova, pobeda Pazara.

Irfan Licina/Starsportphoto ©

Poraz Partizana u Novom Pazaru, domaćin je bio bolji rezultatom 3:2 (1:0).

Partizan bolji rival u prvih 10 minuta, zapravo je pravo čudo kako nisu uspeli da postignu gol. Sadik je imao dve šanse, Drobnjak je u jednoj prilici odlično intervenisao, a onda su svoje šanse imali Asano i Stevanović.

Potom je i Sise umalo poslao loptu u svoju mrežu, a nakon šuta Natha iz slobodnog udarca rezultat je ostao nepromenjen sa početka utakmice, pošto je Drobnjak ponovo dobro intervenisao.

Onda se igra pomerila malo na drugu stranu, pred gol Partizana. U 20. minutu velika šansa za Dragutinovića, a dva minuta kasnije penal za Pazar nakon starta Zdjelara nad Hadžibulićem. Mnogima je bilo sumnjivo da li je prethodno bio ofsajd, ali su kamere Arene vratile situaciju i reklo bi se da dileme nema, sve je čisto.

Penal je iskoristio Nedeljković za prednost domaćina.

Vitasu jedna šansa, onda i za Sadika do kraja poluvremena.

U nastavku prva velika šansa za Tomića, mogao je vrlo lako Pazar da povede sa 2:0, ali je propustio šansu. Dva minuta kasnije, u 59. minutu, Partizan je izjednačio. Pravi karambol u kaznenom prostoru, Suma se tu najbolje snašao i postigao svoj prvenac ove sezone.

Šanse su se ređale na obe strane, Sadik na jednoj i Tomić na drugoj su promašivali, a svakako vredan pomena u drugom poluvremenu bio je i Drobnjak, golman domaćina.

I onda 70. minut, tada je Partizan poveo sa 1:2, Asano je bio taj koji je pobegao odbrani Pazaraca, izašao je ispred Drobnjaka i samo je bocnuo loptu preko njega za prednost crno-belih koja nije dugo trajala. Svega tri minuta.

Tada je Perić nakon asistencije danas odličnog Sisea pogodio za 2:2.

Mirisalo je na još golova, iako je ostalo manje od 20 minuta do kraja, a novi smo videli u 78. minutu i to ponovo u mreži Novog Pazara. Ostojić je pogrešio, Rešić je bio strelac za veliku prednost domaćina.

Ispostavilo se da je to bio i poslednji gol na meču, Novi Pazar je stigao do ogromne pobede, prve u ovoj sezoni i može da se podiči sa tri boda nakon dve utakmice sa "večitima".

Sve što je Partizan uspeo da učini jeste prečka Ivanovića, rezultat je ostao 3:2.

Novi Pazar: Drobnjak, Sise, Vukajlović, Kurdić, Nedeljković (Zimonjić 83), Delimeđac, Kovačević, Tomić, Kecap (Resić 55), Dragutinović, Hadžibulić (Perić 65).

Partizan: Popović, Miletić, Ostojić, Vitas, Urošević, Zdjelar, Natho (Pavlović 71), F. Stevanović (Čolić 46), Suma (Ivanović 77), Asano (Matić 85), Sadik.

U drugom meču današnjeg dana Voždovac je uspeo da savlada Inđiju u gostima rezultatom 0:1. Jedini strelac na ovom meču bio je Miloš Stojčev u 25. minutu utakmice.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

30 Komentara

Piksi G00L iz korner
Sunday, 09.08.2020
10:17

Iskreno da sudije u nasem prvenstvu nisu iskorumpirane, ja garantujem da partizan u citavom prvenstvu ne bi ostvario vise od deset pobeda jer katastrofa su odkluba na svim nivoima.

mange
Thursday, 06.08.2020
19:55

Sram vas bilo hohtapleri, naravno ima drugih sajtova, nećemo se više nikad videti

mange
11:08

I dalje samo tri komentara kao i sinoć posle deset minuta od utakmice. Sram vas bilo.

Brajkoo
10:59

Pazarcima svaka cast na borbenosti i 3 boda ali ostaje pitanje zasto takvog zara i borbenosti nije bilo u proslom kolu?! Jel tako moralo ili su i oni odmarali igrace na Rajku? Svaka cast i ekipi Radnickog i njihovoj upravi koja je takodje "odmarala" vise od pola tima na Rajku. Mislim da je vreme da se ova nakaradna liga prekine i pohapsi olos koji ubija fudbal u Srbiji

Stefan Romic
00:06

Sigurno su vas sudije pokrale ko i uvek tako bar Vuletić kaže na kraju svake sezone😂😂

Realni Arthur
Wednesday, 05.08.2020
23:40

Nisam gledao tekmu ali zaista ne razumem, pa stvarno Partizan ima bas dobar tim, pa ne moze jedan N.Pazar da dobije ekipu gde igraju takvi majstori kao sto Suma, Natho, Sadik, Zdjelar, Asano.... o cemu se radi ljudi. Pa ako vam se ne igra, cepajte bre u pm, ili mozda deo krivice snosi i Milosevic, ja ne razumem. Srecno od Zvezdasa, ali kad prosipate bodove na male tekme, ne kukajte onda na sve zivo! Sad treba da se reaguje odmah, ali odmah, ili lepo po dzepu igrace ili Savo out!

Kori Volden
22:12

Ako nemamo vise od 20 bodova od ove bede od tima, ne priznajem titulu. Da nije bilo one kradje u prvom kolu, vec bi bilo -5 za malog komsiju. Neka, brzo ce.

11:48

Pazarci su prvenstvo zavrsili na 9. mestu druge lige, a onda partizanu ocitaju lekciju iz fudbala, a to govori o snazi partizana koji je niko i nista u nasoj ligi bez kojekakvih srdjana i clanova grupe navijaca iz Cokota..

BenkovackiManitas31*
21:52

32,33,34,35...40

21:52

Ceka se onaj sto broji koliko je kornera dosudjeno protiv partizana i njegov ogorceni brat sta menja ime svaki drugi dan

Marko Kralj
21:50

Hahahahahahaahhahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahavavhahahahahahhahahahahahahahhahahavvavhahahahahhahahaahhahahahahahahahhahahahha

papirnica
21:48

MA ajte bežite svakakvih izgovora ma jebemti i vodstvo i igrači i trenera nije ni počelo kako treba ma idite svi u tri krasne jebemti i partizan posle nama krivi svi pa kad smo slabi smo slabi i tačka. Aj zbogom bolje da damo titulu odma zvezdi da se nebrukamo bre dosta je više.

Nikola RED_DEVIL
21:23
mange
21:13

Šta je problem sa mojim komentarom? Nema bezobraznih reči, vređanja... Koga čuvate? Zašto?

magister
20:32

Znam da su porazi sastavni deo sporta. Ali prečesti su i prečesto od realno - slabijih protivnika. Tako se - ne osvaja titula, to svi znaju. Plašim se i bruke u kvalifikacijama, a Savo je već rekao da mu LE nije prioritet. Nadam se da je time samo želeo da podigne tenziju za šampionat, ali... Da ne ispadne da nam kobni budu neki Moldavci, Azerbejdžanci, Litvanci ili ko zna već ko. A igra se na jednu utakmicu.

Ja i dalje verujem u ovaj tim. I u ovu odbranu (znam da to sad zvuči i glupo i iritantno, ali zaista tako mislim). Mislim da treba stisnuti zube i krenuti u pobede. Do kraja svih takmičenja.

toma1980
20:00

Da je Odbrana Partizana veoma Losa videlo se jos protiv Napretka!!!!

magister
19:38

Ćutanje. Vilica se spustila, uši bride. Odavno sam doneo odluku da gledam samo unazad, kad znam rezultat, tako da sam se tom preventivom zaštitio.

Šta sada? Sačekati jutro. Uvek je pametnije od noći.

Slavko Knezevic
19:31

Jednostavno i uprava i trener napolje dok jos mozete da hodate.

Dr fudbala Miloje
19:30

Без Данила су као без пола тима.

mange
19:12

Dragi moj Miloševiću, ako voliš Partizan večeras MORAŠ dati ostavku. Ovo ni našta ne liči. Zvezda sve utakmice zatvorila?!? Možda, ali ovo ni našta ne liči. Na koga se ljutite? Svi napolje iz Partizana dok još može nešto da se promeni.

Stefan Lazović
19:04

E moji grobari. Vama jos nije jasno.
Ovo je odradjeno za Pazar, zna se zasto.

Petar Petar
19:04

Ma BRAVO!!!! Kakav je dunster ovaj Milosevic pa to je neverovatno. Znaci povedes nekako srecno, ne sto si nesto odigrao spektakularno i umesto da zatvaras utakmicu i promenis Sumu sa Scekicem, on menja Natha sa ovim Lazarom koji ni po trotoaru ne zna da hoda a da ne pada a ne po ovoj oranici. Znaci sve pogresno radi. Stavlja Asana na kontra bok zbog Filipa koji je beskoristan svakako, ni sa jednom izmenom ne pogodi nista i na kraju tim izmenama dovede sebe u situaciju da poslednjih 20 minuta igra bez igraca sredine terena koji moze nesto da promeni. Legendarno! I to mu se ne desava prvi put. O nasoj odbrani i igracima koji su u njoj stvarno nemam snage vise da polemisem. sreca pa je doveo "defanzivnog kordinatora" a to sto sami sebi dajemo golove i pravimo sanse i to protiv ekipe koja je (ne zelim da potcenim igrace pazara, ali tako je) koja je u najboljem slucaju poluamaterska, to nije bitno. Da ekipa koja je favorit i pet puta bolja sebi dozvoli ovakav broj gresaka, pogresnih dodavanja, gresaka u prijemu lopte u postavljanju, ma nema gde gresaka nije bilo je stvarno neozbiljno i dokaz jednog velikog neznanja trenera. Evo, ako ovaj Pazar u polusezoni uspe da uzme jos dve pobede ja cu da popasem travnjak na stadionu Partizana. Ejjj, TITULE CE DA NAJAVLJUJU, A TR SEZONE U NIZU BUKVALNO NISMO USPELI CETIRI POBEDE DA POVEZEMO. Ajde bre!

Колатерална Штета
19:00

Koja beda od odbrane, pa to je neverovatno, pas igra katastrofa, ne mogu 2 pasa tačno da povežu,... Šta više Ostojića forsira, bolje da je igrao Vujačić. Sad barem znamo gde škripi, a nema gde ne škripi...

Petar Petar
19:14

Apsolutno. Ni jedan segment u igri nije dobar. To sto kao mi jurcamo napred i kao igramo napadacki je velika zabluda. Napada se, ali totalno bez mozga i ideje.

zlogi
19:27

Mozda je odbrana losa, sto je primljeno 3 komada, ali napad katastrofa. Pa koliko treba sansi nasim napadacima da daju gol? Nisam gledao tekmu necu da sudim, ali nmg se oteti utisku, bar iz ovog clanka, da samo se o5 propisno ispromasivali. Svaka cast Pazarcima na pobedi. ^^