Pavkov ne može da da ružan gol, "delije" imaju poruku za Miloja! (TVITOVI)

sreda 01.05.2019.
16:54

Fudbaleri Crvene zvezde imaju lepu prednost nakon 45 minuta igre u Novom Sadu.

Beta/Branislav Božić/Ds

Izabranici Vladana Milojevića vode sa 2:0 nakon prvog poluvremena na "Karađorđu".

Poveli su u 23. minutu, sjajan gol postigao je Milan Pavkov, primio je loptu na grudi i odmah raspalio po lopti sa ivice kaznenog prostora, Rockov je bio nemoćan.

Samo par minuta kasnije, Vukanović nastavlja golgetersku seriju na asistenciju Filipa Stojkovića, 2:0 za "crveno-bele". Golove pogledajte OVDE.

Do poluvremena nije bilo promene rezultata, a navijači su logično oduševljeni golom koji je postigao Pavkov, kao i još jednim dobrim nastupom Alekse Vukanovića.

Imaju i poruku za trenera Milojevića, o čijem odlasku sa klupe Zvezde se sve glasnije priča poslednjih dana.