Partizanu ni penal ne pomaže, ali tražili su crno-beli još jedan!

nedelja 31.03.2019.
18:27

Nova uzbuđenja u Kruševcu i početkom drugog poluvremena.

Beta/Branislav Božić/Ev

Ekipa Napretka i dalje u Kruševcu vodi protiv Partizana sa 1:0, taj rezultat je na snazi od 18. minuta, kada je Đorić postigao lep gol na asistenciju Nikole Aksentijevića.

Uz to, Kruševljanima je poništen još jedan gol koji je par minuta kasnije postigao Ndiaje, zbog (nepostojećeg) ofsajda.

Partizan u nastavku pokušava što pre da dođe do izjednačenja, a najbolju priliku za to crno-beli su imali u 57. minutu.

Tada je bivši bek Partizana Nemanja Petrović zakačio Tošića u kaznenom prostoru crno-belih i za sudiju Anđeloskog nije bilo dileme - penal za Partizan.

Ali šut Rikarda Gomeša sa bele tačke zaustavio je bivši golman crno-belih Nikola Petrović!

Odmah je usledio korner, a onda još jedna sporna situacija. Opet je Nemanja Petrović u centru pažnje, zakačio je loptu rukom u svom kaznenom prostoru u pokušaju da zadrži Nikolića, gosti su tražili novi jedanaesterac, ali Anđeloski ovog puta nije uslišio njihove zahteve...